Kolum kesildi ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oksijenli su ile temizleyip tentürdiyot ile yara etrafını sil ve gazlı bez ile kapatıp bantla. Tüm bunları sağlık ocağında veya hastanede de yaptırabilirsin. Çok derinse ve yaraların geç kapanıyorsa dikiş gerekebilir ama.

Oksijenli su ile temizleyip tentürdiyot ile yara etrafını sil ve gazlı bez ile kapatıp bantla. Tüm bunları sağlık ocağında veya hastanede de yaptırabilirsin. Çok derinse ve yaraların geç kapanıyorsa dikiş gerekebilir ama.

Derin olduğunu sanmıyorum çünkü ilk kesildiğinden beri kanamıyor. Ama açıklık olarak bakarsak yarım serçe parmağı belki daha az. Sağlık ocağına gitmeli miyim? Tek başıma gitsem sorun olur mu? 18 altıyım.

Derin olduğunu sanmıyorum çünkü ilk kesildiğinden beri kanamıyor. Ama açıklık olarak bakarsak yarım serçe parmağı belki daha az. Sağlık ocağına gitmeli miyim? Tek başıma gitsem sorun olur mu? 18 altıyım.

Yani yukarı aşağı çok sallamadıkça kan gelmiyor gelse bile yüzeyde kalıyor en fazla. Ama elham mı yaptım bilmiyorum sanki parmaklarım ağrıyor. (emin değilim).

Kanama oranının derinlikle alakası yok.

Eğer git derseniz şu an gideceğim. Kesin gitmeli miyim?
Dostum şaka mısın, yarım serçe parmak girecek kadar yarıldı diyorsun, dikişlik olabilir o. Yarın bir mikrop kapsa bir şey olsa napacaksın? Git tabii ki.

Hocam tabiiki de gidin. Dikiş atabilirler. Ayrıca enfeksiyon da kapabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı