Kondisyon Arttırmak İçin Nasıl Spor Yapılmalı?

Tavsiyem arkadaşların dediği gibi koşu yapman. Fakat 20 dakika 10 KM/ H hızla koşacak vaziyete geldiğinde tavsiyem HİİT şeklinde çalışman. Çünkü futbol için patlayıcı güce de ihtiyacın olacak. Koşu ilk zamanlar zor ve sıkıcı gelebilir fakat kondisyon sahibi olunca çok zevkli gelecektir. Birde yanında arkadaşın veya iyi bir müzik varsa tadından yenmez:)
Açıkçası sizin gibi düşünüyordum ben de. Bir ara futboldaki gibi ani koşular yapıp devam ettirmeye çalışacağım.

Açıkçası sizin gibi düşünüyordum ben de. Bir ara futboldaki gibi ani koşular yapıp devam ettirmeye çalışacağım.

İlk başlarda HİİT şeklinde yapmaya çok gerek yok bence. Yavaş yavaş, acelemiz yok ya:) Ama yeterli kondisyona sahip olduğunu düşünüyorsan yavaş yavaş başlayabilirsin. Şimdiden kolay gelsin:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı