Konu dışı bölümünün kalitesi çok düştü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yanlış kişilerden medet umuyorsun :) Bakma sen gidişata, hallerinden pek memnunlar. Troll'e troll derseniz asıl cezayı siz yiyorsunuz hatta.

Yanlış kişilerden medet umuyorsun :) Bakma sen gidişata, hallerinden pek memnunlar. Troll'e troll derseniz asıl cezayı siz yiyorsunuz hatta.

Kimseden medet ummuyorum, sadece insanların görüşlerini merak ettim. Düzelseydi bugüne kadar düzelirdi, ayrımcılık ve adam kayırma yapan Moderatörler olduğu sürece kolay kolay düzelmez burası. İnsanlar hak ettikleri şekilde yönetilir.
Ne zaman yüksekti ki?

2018-2019'da gayet düzgündü. Ne olduysa şu son bir-bir buçuk sene içerisinde oldu. Belki de daha önceden de vardı da benim pek dikkatimi çekmemişti, ama şuan gerçekten rahatsız edici derecede.

Bırakın millet eğlensin bence hele ki şu günlerde milletin eğlenmeye ihtiyacı var, bu durumdan şikayet etmek bir şey değiştirmiyor zaten.

Bırakın millet eğlensin bence hele ki şu günlerde milletin eğlenmeye ihtiyacı var, bu durumdan şikayet etmek bir şey değiştirmiyor zaten.

Zaten bu kadar müsamaha gösterildiği için bu hale gelmedi mi bu forum? Burasını discord sunucu falan sandınız sanırım, burası öyle sizin eğlenmeniz için yapılan bir site değil, belli bir kalitesi var. Eğlence adı altında bu forumun kalitesini düşürüyorsunuz.

@284223 sen tam olarak kim oluyorsun da birilerini ''saldığın'' hissine kapılıyorsun? Buranın ne olduğuna karar veren de aynı şekilde sen değilsin. Tepeden bakış bir ''kalite'' göstergesi değil. Öneri başka şey, hadsizlik başka.

Evet, ben konu dışı kategorisinin de forumunda genel kalitesinin düştüğünü düşünüyorum ki önceden forumu kullananlarda bundan haberdar zaten. Eskiden gerçekten konu dışı isminin hakkını veriyordu ve insanların girip kafa dağıtabileceği, fikir alışverişi yapabileceği konular barındırıyordu.

Ama şimdi bakıyorum, yok efendim 2 hafta külotumu giymeme tecrübem, yok efendim forumda kız var mı tarzından konular açılıyor. Hayır anlamadığım kısımda bu konuların 1 saat geçmeden sayfalar dolusu cevap alması. Hayır, kızın birinin külotunu giymemesi gerçekten bu kadar ilginizi çekiyor mu gerçekten? Saçma sapan konular.
Bir diğer yakınacağım konuda teknik destek vb. konuların cevapsız kalması. Günden güne forumdaki bilgili kişi sayısı azalıyor, bakıyorum yeni açılan konulara, nerede böyle bilgin olmadan cevap verebileceğin boş beleş bir konu varsa dakikalar içinde onlarca dönüt alıyor. Fakat forumun ana amacı olan insanlara teknik destek konularında yardım etmek artık forumun ana amacı değil sanırım.

Zaten bu konu dışı mesajları ve beğeniler kaldırıldığından beri kimin ne olduğu gayet ortaya çıktı. Bir konuya giriyorsun, gayet güzel bir şekilde arkadaş yardımcı olup doğru bir şekilde cevap veriyorsun. Aynı mesajı sırf daha çok beğenisi veya daha çok mesajı bulunan biri olduğu için veyahut moderatör olduğu için beğeniliyordu. Buna kendi gözlerimle defalarca şahit oldum. Troller meselesine zaten hiç girmiyorum, siz ilgi gösterdikçe çoğalıyor bu tarz şeyler. Haftada 50 tane Turbox PC aldım yok şöyle patladı yok böyle gümledi konuları açılıyor. Salın arkadaşım şu tarz çoluk çocuğu, siz ilgi gösterdikçe başkası gelip yine bu tarz konular açıyor.

Neyse uzun lafın kısası forumun gidişatından ve şu anki halinden de hiç memnun değilim, umarım kısa zamanda eskisi gibi kaliteli bir ortam halini alır Technopat Sosyal. Eskiden her yerde övdüğüm ve ne zaman bir problemim olsa buradan yardım aldığım bu forumu böyle görmek beni üzüyor açıkçası. Sizlerin de görüşlerinizi merak ediyorum dostlar, lütfen aşağıda saygı çerçevesi içinde fikirlerinizi belirtin ki kaç kişinin benim veya bizim gibi düşündüğünü görebilelim.

Konu dışında genelde kızdan hoşlanıyorum acaba benden hoşlanıyor mu? Tarzı konular 2 günde bir açılıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı