Konuşalım, dertleşelim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Anladım. Geçmiş olsun, en yakın zamanda sağlığına kavuşman dileğinle. Hem belki askerlik kalkar o zamana kadar, geleceği bilemezsin. :D

OKB sağ olsun şu sıralar kendimi berbat hissediyorum, e bir de sınavlar girdi. Zaten şu zamana kadar çalışamadım, dershaneye yazıldık yapacağız bir şeyler artık. Neden çalışamadın derseniz yine OKB yüzünden, daha fazla detaya inmek istemiyorum. Onun dışında Fahrenheit 451 ve Sineklerin Tanrısı aldım, onları okuyacağım umarım. Şu an ise Spotify'dan müzik dinliyorum. Böyle benim durumum, sizi sormalı?

Not: Aklıma ne geldiyse yazdım, içimi de dökmüş oldum. Güzel oldu.

Arkadaşlar güzel bir şarkı önerir misiniz hüzünlü olsun anadolu rock olursa enfes olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı yaşta değil miyiz?
Aynı yaştayız ama az önceki konuda anlattım her şeyi.
Matematik sınavım var ona çalışıyorum sen nasılsın hocam. @hadwiger
İyi sayılırım.
Anladım. Geçmiş olsun, en yakın zamanda sağlığına kavuşman dileğinle. Hem belki askerlik kalkar o zamana kadar, geleceği bilemezsin. :D
@hadwiger askerlik mevzusunu kafana o kadar çok takma bana kalırsa, kayıt alınırken durumu izah et komutana. Belki şoför, belki de yemek işlerine koyarlar. Sağlık sorununuz hafife alınabilecek bir sorun değil.
Asıl sorun o değil ya, ben hep asker olmak istemiştim, ya da özel harekatçı falan. Hayal oldu maalesef.
Arkadaşlar güzel bir şarkı önerir misiniz hüzünlü olsun anadolu rock olursa enfes olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı