Konuşalım, dertleşelim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Traviss Bickle bazen çok talihsiz olaylar üst üste gelebiliyor, toplum tarafından size edilen sözleri duyunca da kalbiniz bir garip oluyor. Bu durumları çok yaşadım bende zamanında, ben sizin bu dediklerinizi bilerek yaptığınıza inanmıyorum. Birdenbire gelişiyor bu tür olaylar, size karışanlara yanlışlıkla hamle yaptığınızda nasıl oluyorsa her zaman haklı oluyorlar.

Bana göre sizin sıkıntınız da yok, gayet güzel konuşan ve kendini düzeltmeye çalışan aklı başında biri olarak görüyorum sizi. Hatta bunları bize anlatarak en büyük silahı yani cesaretinizi göstermiş oldunuz.
Bazilari kasitliydi, bazilari nedensizce ve bilincsizce oldu.

Toplumun ne dediginden cok, kendim hakkimda benim ne dusundugum onemli oluyor benim tarafimda. Bu durumda da objektif bakamazsam kendime, cok yanlis seylere gidiyor durum. 8. sinifa kadar oyleydi, 8. siniftan bu yana azaldi.

Kendimi, herkesin kotu bir yani vardir ve kotu yanlari duzeltmek en onemlisidir. Benim kotu yanim, cok acik ve belli sadece diyerek avutuyorum.

Gamepower falan önerseydin :D.

Gamepower olmaz. T*rbox en iyisi.

Screenshot_2021-02-12-00-24-06-815_com.miui.gallery.jpg

Not: Gerçek görseldir. Maalesef kuzenim kullanıyor orada çektim.
@Turbox Sevdalisi

Bu siralar tum gun bunu dinliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı