Konuşalım, dertleşelim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyi değilim. Şimdi bizim aileye 25 k bir para geldi. Ananem bize 1 k dayıma 5-6 k verecekmiş. Nedenini sorduk ama... Ayrıyeten babamın kırıklarından biri dün elinde bir bebe ile geldi. Çocuk babamdan değil ama Allah babamı ıslah etsin.

Hocam, ama öyle hiç olur mu? Gece uykunuzdan kalkacaksınız. Ve o öneriyi vereceksiniz. (!) 😅 (Ama geceleri Gamepower önermek serbest olabilir. 🤭)
Hnn, geceleri rehberimin uykuma girdiği oluyor aslında. Geçen TL80 eklemedim diye uyku tutmamıştı, gece gece rapor atma yat zıbar deyip öğlen attım.

İyi değilim. Şimdi bizim aileye 25 k bir para geldi. Ananem bize 1 k dayıma 5-6 k verecekmiş. Nedenini sorduk ama... Ayrıyeten babamın kırıklarından biri dün elinde bir bebe ile geldi. Çocuk babamdan değil ama Allah babamı ıslah etsin.
Anlamadım "kırıklarından" kastınız, flörtleştiği kadınlar mı?

Canım sıkıldı, biraz muhabbet edebiliriz. İstediğinizi yazabilirsiniz.

Nasılsınız?

Vallahi dertliyim hocam kuzenle Minecraft oynamak istiyoruz. Önceden oynuyorduk sunucu onda. Ben giremiyorum nedense zorluyorum bakam olacak mı? Bende çöplük var onda güçlü PC var.

Ülkenin en nefret edilen insanı olma yolundayım. Ne kadar şeyde zıt olan bir insanım ya.

Evet.
Ayrıca daha anlatılacak çok şey varda... Cidden kafam hiç iyi değil. Yıllar boyu varlıkda yokluk çektik.
Anladım. "siz"li konuşmayacağım samimi olması için.

Takma diyemeyeceğim. İnsanların birbirini mutlak biçim anlamasının mümkünatı olmasa da, sırtındaki yükün ağırlığını az/çok anlayabiliyorum. Sana tavsiyem, rasyonel olmanda. Ağlayacak gibi oluyorsan çekinme, ağla; lakin sonrasında da göğsünde bir sıcaklık, kıpırtı, hareketlilik hisset. Elbet düzlüğe çıkacaksın, ben buna inanıp, senin adına bunu temenni ediyorum.

Saygılarımla.

Etiket gelmemiş hocam. Sakıncası yoksa linki atar mısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı