Konuşalım, dertleşelim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu aralar IC3PEAK ve Ghostemane'ye sardım, konulardan uzaklaşmak, kafamı dağıtmak için. Spotify ülkemize geldi, sonunda Deezer çöpünden kurtuldum. Mutluyum :D
Sana hak veriyorum, konuların %90'ı zaten "Dağıtım Önerisi" olduğu için bakmaya gerek olmuyor bile. Bu arada sen Azerbaycan'da yaşıyorsun galiba. Oraya Spotify nasıl yeni geldi ya?

Gerçi bildirimin yarısı " @cengover_ekin senin yorumuna ifade bıraktı: :like: Beğen" oluyor.
Haklısın valla, bazen bütün bildirimlerim o oluyor.

Biliyorum o konuyu. İyice çorba olmuştu, hiç girmedim. Animenin filmini izliyordum zaten 🤷‍♂️
Bir daha o toplara girmem, valla hiç o kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum. Türkçe bilmeyen adamlar gelmiş dağıtım yaptık diyor. Hey allahım.

Haklısın valla, bazen bütün bildirimlerim o oluyor.
Tüh etiketledim, bunu da görüp "Beğen" butonunu çökertecek 😳
Sana hak veriyorum, konuların %90'ı zaten "Dağıtım Önerisi" olduğu için bakmaya gerek olmuyor bile. Bu arada sen Azerbaycan'da yaşıyorsun galiba. Oraya Spotify nasıl yeni geldi ya?
Evet öyle maalesef. Dağ başına gelip, buraya gelmiyorlar diye premium almayacağım 2-3 ay :D
Cezası da o olsun.

Bir daha o toplara girmem, valla hiç o kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum. Türkçe bilmeyen adamlar gelmiş dağıtım yaptık diyor. Hey allahım.
@Rashmore ne gıcık kapmıştı yahu onlardan :D
Adamdaki sabır taş çatlatır cidden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı