Konya'da görevi başında öldürülen Doktor Ekrem Karakaya'ya şehit unvanı verildi

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Konya Şehir Hastanesinde 6 Temmuz'da görevi başında öldürülen Doktor Ekrem Karakaya'ya şehit unvanı verildi. Aynı zamanda İl Sağlık Müdürü Mehmet Koç'un yapmış olduğu açıklamaya göre de şehidimizin hatırası yaşatılacakmış. Şehidimizin adı şehit olduğu ildeki Konya'da bazı sağlık tesislerine ve caddelere verilecekmiş ve Koç açıklamasında da şehidimizin eşi ve evlatlarını da devletin koruyacağını da belirtti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Değiliz. Yazacak birkaç şeyim daha var ama konu uzamasın diye yazmayacağım.

İnsanlar mesela Galatasaray Fenerbahçe isminde takım ismi uydurup top oynuyor. Taraflarları oluyor tribünde. "Sen çok yaşa canım feda olsun sana hiçbir şeye değişilmez en büyüksün bu dünyada" diye kendinden geçiyor canını veriyor uyduruk hayali bir şey için.

Ülke de aynı. Birisi Kore diye ülke uydurmuş sonra öbürü ben Kuzey Kore'yim demiş sen git güney ol. Olmuş 2 tane ülke birbiri ile savaşıyor şehit oluyor :D

Son düzenleyen: Moderatör:
@thetesto T.C. Hukuk devletidir arkadaşım. Herkes kendi adaletini arayacaksa devlet ne güne var? Milleti niye kin ve nefrete teşvik ediyorsun?

Aynen işte kimisi mahkemeye veriyor kimiside şiddete başvuruyor. Mahkemede hak aramak doğrusu zaten. Yanlış bir ameliyat ile sağlam girdiğin ameliyattan sakat beyin ile çıkan insan mahkemede kazansa da maddi olarak masraflarını karşılıyor anca. Bu bahsetttiğin haberi de hiç. Bilmiyorum takip etmiyorum Twitter falan artık sadece başıma gelen birkaç olaydan tecrübe ile konuşuyorum. Tek taraflı düşünmemek lazım.

Doktor hatalı diye gidip doktoru öldürmek te vahşettir.

sonra niye dayak yiyorlar
Bu yaptığın kin ve nefrete teşvik etmekten başka değil. Madem vahşet diyorsun, neden bunu diyorsun o zaman? Sen şiddete başvuranları savunuyorsun şu an, bilmem farkında mısın?

Geri
Yukarı