RTÜK, Konya'da Katledilen Dr. Ekrem Karakaya ile ilgili haberlere Yayın Yasağı getirdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Farkındaysan sizi burada hiçbir kimse ciddiye almıyor, bence artık isim değiştirirsiniz siz.

Almıyorsan engelle geç tutan mı var zorla sizi?

Cevap veremeyince saçmalama moduna girdiniz hemen. Yalanım yanlışım varsa düzelt diyorum. Daha ne diyeyim sana.

Bak sana eski bir karikatür göstereceğim. Şu karikatürü bir karikatürist günümüze uyarlandığında alacağı cezayı bana söyler misin?

Bilmiyorum açıkçası. Yarın bir dene görelim istersen?

Not: Ben ülkenin devlet büyüklerinin tarihi isimlerinin veya dini değerlerinin bu tarz ucuz hakaretvari eylemlere alet edilmesine karşıyım. Bu özgürlüğe girmez. Başbakanı Cumhurbaşkanını veya dini değerleri Atatürk'ü flan karikütize edip dalga geçmek yanlış. Sevmezsen sevme ama hakaret küfür olmamalı saygısızlık olmamalı.

"Almıyorsan engelle geç tutan mı var zorla sizi?"

Sadece ben değil, daha yazdığımı okumaktan acizsiniz. Bu saatten sonra sizi bu forumda hiçbir kimse bak sadece ben değil! Sizi hiçbir kimse ciddiye almayacak.

Yani burada AKP'yi övmeniz hiçbir işe yaramayacak, anla bunu!

@ÖzkanK

"Almıyorsan engelle geç tutan mı var zorla sizi?"

Sadece ben değil, daha yazdığımı okumaktan acizsiniz. Bu saatten sonra sizi bu forumda hiçbir kimse bak sadece ben değil! Sizi hiçbir kimse ciddiye almayacak.

Yani burada AKP'yi övmeniz hiçbir işe yaramayacak, anla bunu!

@ÖzkanK

Sığ muhalif biriyle uğraşmakta zor.:D

Benim ağzımdan AKP lafı mı çıktı?

Daldan dala atlayıp duran sizsiniz ben sadece her ortaya attığınız saçma olayın kendimce doğrusun yazıp geçiyorum. Boş beleş konuşan hakaret vari konuşan sizsiniz sadece.

Sen yapamıyorsan ben yaparım engeller geçerim seni zor bir şey değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sığ muhalif biriyle uğraşmakta zor.:D

Benim ağzımdan AKP lafı mı çıktı?

Daldan dala atlayıp duran sizsiniz ben sadece her ortaya attığınız saçma olayın kendimce doğrusun yazıp geçiyorum. Boş beleş konuşan hakaret vari konuşan sizsiniz sadece.

Hiç kimse beni ciddiye almayacaksa sanane bundan!

Sen yapamıyorsan ben yaparım engeller geçerim seni zor bir şey değil.
Eğer yazdığın mesajlar yanlış bilgiler içeriyorsa bu beni her şekilde ilgilendirir! Anladın mı Özkan? @ÖzkanK

Bundan sonra ensendeyim, yanlış bilgi verdiğin taktirde anında müdahale edeceğim! Bence bu forumda artık yeriniz yok sizin!

Siz mi? Artık sana siz diye hitap etmeyeceğim.

Ayrıca beni engelleyince yazdığın yanlış bilgileri düzeltemeyeceğimi mi sanıyorsun sen!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı