Korku oyunlarına olan korkumu nasıl yenerim?

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Korku oyunlarına karşı bir korkum var hatta korku denmez tırsıyorum. Bu korku oyunları için değil Serious Sam'i bile oynayamıyorum. Bu korkumu nasıl yenerim? Tek başıma Battle Royale oyunlarını bile oynayamıyorum; hemen bir tırsma başlıyor.

Korku oyunlarına karşı bir korkum var hatta korku denmez tırsıyorum. Bu korku oyunları için değil Serious Sam'i bile oynayamıyorum. Bu korkumu nasıl yenerim? Tek başıma Battle Royale oyunlarını bile oynayamıyorum; hemen bir tırsma başlıyor.
Zevkini verende bu değil mi zaten?

Ustam mantık kolay alın bir arkadaşınızı yanınıza beraber oynayın. Mesela PUBG Battle Royale oyunu. Arkadaşınız ile birlikte oynayın. Bir müddet sonra alışırsınız diye sanıyorum.

Korku oyunlarına karşı bir korkum var hatta korku denmez tırsıyorum. Bu korku oyunları için değil serious Sam'i bile oynayamıyorum. Bu korkumu nasıl yenerim? Tek başıma Battle royale oyunlarını bile oynayamıyorum; hemen bir tırsma başlıyor.

Daha fazla oynuyarak yenebilirsin ancak benim de CS-GO gib oyunlarda korkularım vardı ama oynadıkça bütün korkularımı yendim böyle korkuların sebebi çoğunlukla yenilme korkuları

Yanında birisi varken oynamak işe yarayabilir ya da canavarların olduğu yeri oyunun gameplay videosunu izleyerek bakabilirsiniz ancak spoiler sevmiyor iseniz yapmayın.

SOMA korku oyununa bakabilirsiniz. Türkçe yaması Steam Atölye'de bulunmakta.

Yaşına uygun oyunlar seçmelisin. Ayrıca korku oyunlarında zaten korkman gerekiyor. Ben mesela korkamadığım için oynayamıyorum çok sıkıcı oluyor. Korkanları hep kıskanmışımdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı