Korku oyunlarına olan korkumu nasıl yenerim?

Korku oyunlarına karşı bir korkum var hatta korku denmez tırsıyorum. Bu korku oyunları için değil Serious Sam'i bile oynayamıyorum. Bu korkumu nasıl yenerim? Tek başıma Battle Royale oyunlarını bile oynayamıyorum; hemen bir tırsma başlıyor.
Dostum yalnız değilsin aynı şekilde bende bu sorunu yaşıyorum. Eskiden deli gibi korku türünün dibine ekmek banıyordum fakat ne olduysa 2011 yılında Dead Space 2 oyunu çıktığında oynamak istedim ve o gün bugündür hiçbir korku oyunu ve filmi izleyemez oldum. Left 4 Dead bile oynayamıyorum zombiler bile korkutmaya başladı beni.

Bu sorunu bende yaşıyorum ve oynayanları aşırı kıskanıyorum. Bu güne kadar ne bir Resident Evil, ne Silent Hill ne de Amnesia oynayabildim. Bir kere Outlast deneyim dedim 20 dk dayanabildim kapattım sildim.

Korku oyunlarına karşı bir korkum var hatta korku denmez tırsıyorum. Bu korku oyunları için değil Serious Sam'i bile oynayamıyorum. Bu korkumu nasıl yenerim? Tek başıma Battle Royale oyunlarını bile oynayamıyorum; hemen bir tırsma başlıyor.

Bağırarak oyna. Sesi kıs. Arakaya müzik aç veya en iyisi yanına arkadaş bul. Evine çağır falan ya da Discord'dan yayın aç. Ben öyle korkmuyorum

Geri
Yukarı