Korsan oyun alanların bahaneleri

rodya.exe

Centipat
Yer
Cehennem
Daha fazla  
Gelmiş diyor 2000'li yıllarda çıkmış NFS Underground'ı most Wanted'ı nasıl alacağım? Her şeye bahane buluyorlar al sana tamamen yasal olarak alabilirsin buradan.
Sadece gog Galaxy adlı uygulamayı indirmeniz gerekli.

Korsana hayır.

Genellikle yeni oyunlarda korsana yönelim daha fazla bende eski oyunları satın alarak oynayan biriyim şart değil son model oyun oynamam.
50 TL'ye sinipper Elite 3 almıştım mesela.

Gelmiş diyor 2000'li yıllarda çıkmış NFS Underground'ı most Wanted'ı nasıl alacağım? Her şeye bahane buluyorlar al sana tamamen yasal olarak alabilirsin buradan.
Sadece gog Galaxy adlı uygulamayı indirmeniz gerekli.

Korsana hayır.

Hocam haklısınız ama Allah'a şükür sizin durumunuz iyi peki durumu kötü olan çocuk napsın yazık değil mi ona korsana bende karşıyım ama bazı kişiler için gerçekten gerekli.

Ülkemizde yazılım yok yapacak insanda yok yapsada yabancılara satılıyor hal böyle olunca dışa bağımlı ve gebeyiz ve aşırı pahalıya geliyor bize doları Euro'da göz önüne alırsak. O yüzden yerli ve milli olmadiktan sonra pek önemi kalmıyor korsanın elbette karşıyım ama gerçek bu.

Ben korsan oynayan bir adamım ama orijinal oyuna para vermeyi severim çünkü hem orijinal hem de yapımcıya destek vermek isterim ama maalesef zorunlu korsan oynuyorum elimdeki sistem 2500 tl lik basit bir laptop oyuna verecek bütçem yok çok istediğim Forzayı Gta 5 in yanından geçemiyorum ister sistem ister bütçe açısından ben bu yüzden korsan oynuyorum :(

Hocam haklısınız ama Allah'a şükür sizin durumunuz iyi peki durumu kötü olan çocuk napsın yazık değil mi ona korsana bende karşıyım ama bazı kişiler için gerçekten gerekli.
Peki, param yok ve lükse ihtiyacım var gidip araba çalayım o zaman. Oyun oynamak bir lükstür, ihtiyaç değil. Benim de oyunlara para veremediğim zamanlar oldu ama ben param yok deyip korsan oyun indirmedim. Bunun yerine elimde bulunan oyunları tekrar tekrar oynadım, online oyunlara yöneldim. Paran yoksa oynamayacaksın!

Peki, param yok ve lükse ihtiyacım var gidip araba çalayım o zaman. Oyun oynamak bir lükstür, ihtiyaç değil. Benim de oyunlara para veremediğim zamanlar oldu ama ben param yok deyip korsan oyun indirmedim. Bunun yerine elimde bulunan oyunları tekrar tekrar oynadım, Online oyunlara yöneldim. Paran yoksa oynamayacaksın!

Hocam araba çalmakla oyun oynamayı aynı tuttunuz ya helal olsun vallaha parası olamayan küçük kardeşlerimizde var oynamasınmı o çocuk oyun arkadaşları oynarken o oynamasınmı yazık değil mi ona Allah sizi ve varsa çocuğunuzu veya inşallah gelecekte olacak olan çocuğunuzu böyle sınamasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı