Korsan oyun nasıl kalıntısız kaldırılır?

Kaspersky kullanıyorum site ismi vermem yasakmı bilmiyorum ama den indirdim virüs olmasında ne olursa olsun hocam bir format daha atma istemem.

Yanlış tuşlara tıklamadıysanız sorun yok, ben de 2-3 oyun indirmiştim buradan. Linki silebilirsiniz bu arada yasak diye biliyorum.
Kaspersky kullanıyorum site ismi vermem yasakmı bilmiyorum ama bu site den indirdim virüs olmasında ne olursa olsun hocam bir format daha atma istemem.

Kaspersky kullanıyorum site ismi vermem yasakmı bilmiyorum ama bu site den indirdim virüs olmasında ne olursa olsun hocam bir format daha atma istemem.

Anti-virüsü de bu sitelerden indirmezsin yahu oldu olacak virüslü key-gen ile aktifleştirseydin. Kendi sitesi ne güne duruyor?

Anti-virüsü de bu sitelerden indirmezsin yahu oldu olacak virüslü key-gen ile aktifleştirseydin. Kendi sitesi ne güne duruyor?

Hocam oyunu buradan indirmemiş mi? Ben yanlış anladım galiba.

Yok hocam yanlış anladınız, AV yi kendi sitesinden indirdim. Oyunu bu siteden indirdim bir sorun olur mu yani.

Hocam az önce kaspersky tam tarama sonuçlandı bir tehdit yok ama 522 olay var onlarda, FL Studio, MTA, avp.exe. FL Studio ve MTA'da parola korumları arşiv tespit edildi yazıyor. Avp.exe'de ise görev başlatıldı yazıyor.

Yok hocam yanlış anladınız, AV yi kendi sitesinden indirdim. Oyunu bu siteden indirdim bir sorun olur mu yani.

Tamam o zaman ben yanlış görmüşüm affedersin. Doğuştan bir korsancı olarak bu tarz üçüncü parti sitelerin içine bir şey katıp katmadığı konusunda emin olamam, senin AV'ün o tip bir zararlıyı havada yakalaması lazım. Sıkınt yoktur diye düşünüyorum.

Korsan oyun oynamayı sevmiyorum ama sadece bir kez ETS 2 indirdim ve kurdum. Şimdi gördüm Steam'de ETS 2 40TL olmuş. yarın alacağım, aldığımda ise korsanı sileceğim. Şimdiden sorayım dedim. Neyse konuya gelelim bu korsan oyun nasıl kalıntısız silinir? Oyun dosyalarının içindeki uninstall aracı işe yarar mı? Yoksa 3. taraf bir yazılım kullanmam gerekli mi?
Merhaba bir şey soracağım ETS 2,40 TL ama sanırım DLC'ler için ekstra ücret vererek almak gerekiyor değil mi? Ayrıca 2,40 TL nerede göremedim de?

Merhaba bir şey soracağım ETS 2,40 TL ama sanırım DLC'ler için ekstra ücret vererek almak gerekiyor değil mi? Ayrıca 2,40 TL nerede göremedim de?
Hocam kelimeler karışmış ETS 2, 40TL demek istedim pardon.

Tamam o zaman ben yanlış görmüşüm affedersin. Doğuştan bir korsancı olarak bu tarz üçüncü parti sitelerin içine bir şey katıp katmadığı konusunda emin olamam, senin AV'ün o tip bir zararlıyı havada yakalaması lazım. Sıkınt yoktur diye düşünüyorum.
Az önce tarama bitti 522Olay dışında tehdit bulmadı. 522 Olay ise 521'i FL Studio ve MTA da parola korumalı arşiv tespit etmesi. Son 1 olay ise avp.exe görev başlatıldı diyor bir sorun yok heralde.

Az önce tarama bitti 522Olay dışında tehdit bulmadı. 522 Olay ise 521'i FL Studio ve MTA da parola korumalı arşiv tespit etmesi. Son 1 olay ise avp.exe görev başlatıldı diyor bir sorun yok heralde.

Sıkıntı yoktur, kurulu klasörü ve varsa indirme dosyalarını temizle gitsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı