Korsan oyun nasıl kalıntısız kaldırılır?

Olmaz. Yalnız oyunu sildikten sonra kalıntılar olduğundan bahsedecek orada önemli dosya olup olmadığını kontrol edip kalıntıları da temizle deyin.
Makul'u işaretleyip tarama yaptım bunu buldu kayıt defterinde silmelimiyim? Oyunun adı var ama emin olamadım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (20).png
    Ekran Görüntüsü (20).png
    290,1 KB · Görüntüleme: 20
Revo uninstaller kurdum şimdi bunla temizlesem bir sorun olur mu peki?

Şahsen böyle çer çöp programları kullanmamayı tercih ediyorum. Nerede "oyun performansım kötü, PC eksisi gibi çalışmıyor" diyen kişiye baksam bilgisayarı böyle Gezginler gibi sitelerden indirilmiş ya da Advanced Systemcare gibi çöplerle dolu oluyor.

Şahsen böyle çer çöp programları kullanmamayı tercih ediyorum. Nerede "oyun performansım kötü, PC eksisi gibi çalışmıyor" diyen kişiye baksam bilgisayarı böyle Gezginler gibi sitelerden indirilmiş ya da Advanced Systemcare gibi çöplerle dolu oluyor.
Gezginlerin virüsden ibaret olduğunu biliyorum hocam hiç ellemem elimden geldiğince orjinal olanı kullanmaya çalışıyorum zaten şuan ETS 2 yi sildim birazdan Revo Uninstaller'ı da silcem. Laptop'a restart çekicem sonradan hayata devam.

Gezginlerin virüsden ibaret olduğunu biliyorum hocam hiç ellemem elimden geldiğince orjinal olanı kullanmaya çalışıyorum zaten şuan ETS 2 yi sildim birazdan Revo Uninstaller'ı da silcem. Laptop'a restart çekicem sonradan hayata devam.

Haydi bakalım. Eğer ileride oyun performansında anormal düşüşler yaşarsan ya da sistemin eskisi kadar stabil olmadığını fark edersen dosyalarını güzelce yedekleyip diski sıfırlayarak güzel bir format at iyi gelir.

Revo Uninstaller çer çöp uygulamalardan birisi değil hocam. Aksine çer çöp temizlemek için var zaten. Forumda hep araçlar da var hem Recep Baltaş'ın açtığı konu olarak var.

Revo Uninstaller çer çöp uygulamalardan birisi değil hocam. Aksine çer çöp temizlemek için var zaten. Forumda hep araçlar da var hem Recep Baltaş'ın açtığı konu olarak var.

İyi bakalım ama Recep konuyu 2011'de açmış o zaman hepimiz Windows 7 kullanıp sistemleri bu tarz programlarla dolduruyorduk. Böyle freeware yazılımların pik yaptığı, Facebook'tan sebep dünyanın internetle ilk buluştuğu zamanlardı. Sonradan çoğu kişi kullanmayı bıraktı.

Geri
Yukarı