Korsan Yazılım ve Oyun Kullanıyor musunuz?

Peki sence geliştiriciler o paranın ne kadarını maaş olarak alıyorlar? Sen sanıyor musun kazanılan para geliştiriciler arasında eşit olarak bölüştürülüyor? Hayır, o sadece indie stüdyolarda oluyor maalesef.

Hocam maaşları beni ilgilendirmiyor. Maaşını az bulan çalışmaz çalışmak zorunda değiller.

Bir oyun yapıldıysa orada emek vardır ve biz buna haksız kazanç demiyoruz oyunu yapan firma bütün gün oyun oyna hiçbir şeye çalışma demiyor bütün gün oyun oynamak sizin kararınız iradeniz var.
Özgürsün, tabutuna çivi çaktığı için istediğini ödüllendirebilirsin. Bu senin geleceğin.
Hocam bu arkadaşı göz ardı etmek en mantıklısı, ikimiz de anlatmaya çalıştık ama boş.
Çok sevinirim. Mümkünse bunu yap. Bende duvarla olan diyaloğumdan biraz uzaklaşmak istiyorum zaten.

Özgürsün, tabutuna çivi çaktığı için istediğini ödüllendirebilirsin. Bu senin geleceğin.

Çok sevinirim. Mümkünse bunu yap. Bende duvarla olan diyaloğumdan biraz uzaklaşmak istiyorum zaten.

Hocam bakın mühendislik öğrencisiyim ve tatil günleri 10-12 saat oyun oynarım fakat hafta içleri oynamam buna nasıl karar verdim beynimle kendi özgür iradem var. Hiç çalışmayıp yan gelip yatan insanlar sonra hep oyunlar yüzünden böyle olduklarını söylerler.

Hocam bakın mühendislik öğrencisiyim ve tatil günleri 10-12 saat oyun oynarım fakat hafta içleri oynamam buna nasıl karar verdim beynimle kendi özgür iradem var. Hiç çalışmayıp yan gelip yatan insanlar sonra hep oyunlar yüzünden böyle olduklarını söylerler.
İstediğini yapmakta özgürsün kardeşim. Ben sadece vizyonunuzda yeni bir pencere açmak istedim. İsteyen bakar istemeyen bakmaz, üstüne tartışılabilecek birşey değil bu çünkü gerçekler bunlar. Zaten kendim de oyun oynadığımı söyledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı