#KotayıKaldır - Salgın Sebebiyle Operatörlerin Kotaları Kaldırması Kampanyası

@daners

Ben de diyorum ki; benim hızım bu değil. Hızlar ve kotalar arttırıldığından beri internet bu şekilde. Bana zaten kota lazım değil, limitsiz kullanıyorum. Hız da lazım değil. Adam gibi hizmet lazım.

Türk Telekom'un hizmeti olmasa bir şey yapamaz Millenicom umarım daha da büyür Türk Telekom'un yüzünü gösterir.

@daners

Ben de diyorum ki; benim hızım bu değil. Hızlar ve kotalar arttırıldığından beri internet bu şekilde. Bana zaten KO'ta lazım değil, limitsiz kullanıyorum. Hız da lazım değil. Adam gibi hizmet lazım.

ADSL'de hizmette aksaklık olur fibere ve VDSL daha fazla öncelik verildi.
35 MBS kotasız inter 40 mbs 6 MBS upload almaktayım Türk Telekom.
Bunu da buraya bırakayım. HIZTESTI.com.tr ile İnternet bağlantını test et..
35 mbs kotasız internet 40 mbs 6 MBS upload almaktayım Türk Telekom.
Bunu da buraya bırakayım. HIZTESTI.com.tr ile İnternet bağlantını test et..
35 MBS kotasız internet 40 mbs 6 MBS upload almaktayım Türk Telekom.
Bunu da buraya bırakayım HIZTESTI.com.tr ile İnternet bağlantını test et..
35 MBS kotasız internet 40 mbs almaktayım 6 MBS upload alıyorum pingim 8 ms Türk Telekom.
Bunu da buraya bırakayım HIZTESTI.com.tr ile İnternet bağlantını test et...
[/QUOTE]

35 mbs kotasız internet 40 mbs almaktayım 6 MBS upload alıyorum pingim 8 ms Türk Telekom.
Bunu da buraya bırakayım HIZTESTI.com.tr ile İnternet bağlantını test et...

[/QUOTE]

Son düzenleme:
Bu upload hızlarının kalıcı olması için Türk Telekom'a başvuru(dilekçe/öneri/teşekkür) yapsak ne kadar geçerli olur ?
Görüntülü sohbetlerde kaliteli bariz hissediyorum aynı zamanda bir dosya gönderirken de öyle.
Gerçek manada 3 Mbps ile sürünüyormuşuz. Şimdi diyeceksniz bu hızlar iyi mi bence de iyi değil ancak hiç yoktan iyidir ve çoğu kullanıcıya yeteceğini düşünüyorum.

Bu upload hızlarının kalıcı olması için Türk Telekom'a başvuru(dilekçe/öneri/teşekkür) yapsak ne kadar geçerli olur?
Görüntülü sohbetlerde kaliteli bariz hissediyorum aynı zamanda bir dosya gönderirken de öyle.
Gerçek manada 3 Mbps ile sürünüyormuşuz. Şimdi diyeceksniz bu hızlar iyi mi bence de iyi değil ancak hiç yoktan iyidir ve çoğu kullanıcıya yeteceğini düşünüyorum.

Arkadaşa katılıyorum ne yapmamız gerek?

Gereksiz kullanımlara sebep olup genel deneyimi olumsuz etkileyebileceğinden kotanın tamamen kaldırılıp herkese sınırsız internet sunulması yerine kotalı paket kullananlara kota bitiminde AKK gibi bir uygulamayla ek ücret gerekmeksizin düşük hızda hizmet verilmeye devam edilmesinin daha iyi sonuçlanacağını düşünüyorum.
Ciddi misin? İşte bu kafa yapısı yüzünden gelişemiyoruz. Rahatlıktan rahatsız olanlar yüzünden...

Ciddi misin? İşte bu kafa yapısı yüzünden gelişemiyoruz. Rahatlıktan rahatsız olanlar yüzünden...

İnternet dediğiniz sınırsız bir kaynak değil. Komşularınızın kullanımı sizin internetinizin stabilitesini etkiler, kapasitenin yetersiz kaldığı durumunda ping ve loss'a sebep olur.
Birileri HDD'sine film ve oyunları torrent edecek diye eziyet çekmek istemiyorum.

Bahsettiğim "AKK gibi bir uygulamada" kotalı paketlere kotaları bittikten sonra geçmişteki gibi süründürecek hızlar değil de 16mbps gibi 1080p video rahatlıkla izlenebilecek hızlara düşüş yapılabilir.

İnternet dediğiniz sınırsız bir kaynak değil. Komşularınızın kullanımı sizin internetinizin stabilitesini etkiler, kapasitenin yetersiz kaldığı durumunda ping ve loss'a sebep olur.
Birileri HDD'sine film ve oyunları torrent edecek diye eziyet çekmek istemiyorum.

Bahsettiğim "AKK gibi bir uygulamada" kotalı paketlere kotaları bittikten sonra geçmişteki gibi süründürecek hızlar değil de 16mbps gibi 1080p video rahatlıkla izlenebilecek hızlara düşüş yapılabilir.
Zaten olmayacak bir durumu tartışıyoruz büyük ihtimalle de hadi oldu diyelim neden altyapıyı güçlendirmek yerine kotayı savunasınız ki...

Yeni konular

Geri
Yukarı