KPSS - 4A sözleşmeli personel işten çıkarılır mı?

ibrahimkekec

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Merhaba. KPSS puanı + mesleki yeterlilikle birlikte 4A kapsamında, bir üniversitede grafik tasarımcı olarak sözleşmeli personelliğe atandım. 3+1 yıl olarak geçiyor, Total'de 4 seneyi doldurunca kadroya geçeceğim nasipse. Ancak içimi huzursuz eden bir durum var. 4 sene dolana kadar işten çıkarılma ve kadro şansımı kaybetme durumum nedir?

Konu hakkında bilgisi olan varsa beni de aydınlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Öncelikle sadece sözleşmeli değil, kadrolu çalışanlarında işten çıkartılma gibi durumu var ama bu yüz kızartıcı suç ya da terörle bağlantı varsa gerçekleşir. Sorunuza gelecek olursak, sözleşmeli çalışanların durduk yere işten çıkartıldığına henüz şahit olmadım. İşten çıkartılmak için yüz kızartıcı suç işlemiş olmanız gerekiyor. Kadronuz 3+1 sonunda gelecektir. Şu an nasıl çalışıyorsanız umarım kadroya geçtiğinizde de aynı şekilde çalışırsınız. İyi günler. :)

Merhaba. Öncelikle sadece sözleşmeli değil, kadrolu çalışanlarında işten çıkartılma gibi durumu var ama bu yüz kızartıcı suç ya da terörle bağlantı varsa gerçekleşir. Sorunuza gelecek olursak, sözleşmeli çalışanların durduk yere işten çıkartıldığına henüz şahit olmadım. İşten çıkartılmak için yüz kızartıcı suç işlemiş olmanız gerekiyor. Kadronuz 3+1 sonunda gelecektir. Şu an nasıl çalışıyorsanız umarım kadroya geçtiğinizde de aynı şekilde çalışırsınız. İyi günler. :)
Teşekkürler. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı