KTÜ bilgisayar mühendisliği okunur mu?

Yagiz_K

Hectopat
Daha fazla  
Sıralamamla bilgisayar mühendisliğinden eğer gelirse gelebilecekler arasından en iyisi KTÜ galiba. Sizce KTÜ bilgisayar müh. okunur mu?

Sıralamamla bilgisayar mühendisliğinden eğer gelirse gelebilecekler arasından en iyisi KTÜ galiba. Sizce KTÜ bilgisayar müh. okunur mu?
Elektrik elektronik mühendisliği okuyorum KTÜ'de şehir olarak çok bir şey bekleme ancak öğretim açısından memnun kalacağını düşünüyorum.

Orada eem okuyan bir arkadaşım vardı, "böyle şehrin..." deyip duruyordu sürekli :d sonra yatay geçiş yaptı uü'ye. 2. öğretim olarak daha iyi üniversiteler tutuyorsa 2. öğretim de okuyabilirsiniz, aynı diploma aynı ders.

2.öğretim düşünmüyorum ve bir de o paralıymış sanırım Ktü ye kadar pc yazıp devamında elektrik elektronik yazmayı düşünüyordum. Ktü yü yazsam mı bilemedim şimdi. Elektrik elektronikte daha iyi üniler var ama bilgisayarı biraz daha çok istiyorum açıkçası. Biraz kararsızım bu konuda.

2.öğretim düşünmüyorum ve bir de o paralıymış sanırım Ktü ye kadar pc yazıp devamında elektrik elektronik yazmayı düşünüyordum. Ktü yü yazsam mı bilemedim şimdi. Elektrik elektronikte daha iyi üniler var ama bilgisayarı biraz daha çok istiyorum açıkçası. Biraz kararsızım bu konuda.
Paralı evet ama dönemlik 1600 lira gibi bi şey olur bu sene, gerçi okuldan okula değişiyordur. Yani öyle aman aman bi ücreti yok. Sakarya, Adana gibi ünilerde 2. öğretim bilgisayar mühendisliği vardı sanırsam. Size yakın bi şehir seçmek bence daha makul olur, ulaşımda uçtu fiyatlar.

Elektrik elektronik mühendisliği okuyorum KTÜ'de şehir olarak çok bir şey bekleme ancak öğretim açısından memnun kalacağını düşünüyorum.
Eğitiminin iyi olduğunu ben de çok duydum.Ama 4-5 yıl da az buz süre değil.Şehirden de bir şeyler beklemek gerekiyor bir yerde.:/

Eğitiminin iyi olduğunu ben de çok duydum.Ama 4-5 yıl da az buz süre değil.Şehirden de bir şeyler beklemek gerekiyor bir yerde.:/
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli… gibi büyük şehirlerde yaşamıyorsan eğer Trabzonda da hiç bir şey olmadığı için stajları yaşadığın şehirde bulmaya çalışacaksın ve dediğim gibi büyük şehirde değilsen de zor ve istediğin seviyede olmayacaktır bulacağın stajlar.
Ayrıca eğitimi falan da iyi değil. Yani EEM için değil. Bilgisayar için de durumun çok değişeceğini sanmıyorum. Gitme oralara kadar kısaca.

Geri
Yukarı