Kubuntu oyun dosyaları nasıl ayarlanır?

Var tabi ki.

snap install spotify ya da sudo snap install spotify dene. Olmazsa başka bir şey önereceğim.

Bu arada normal şartlarda "apt-get" yerine "apt" yazman yeterli.

Marketten kurmayı denedim karşıma güncellenmenin tamamlanması için sistemin yeniden başlatılması lazım dedi yeniden başlattıktan sonra giricem o zaman spotify olur herhalde

Bir de hocam müzik dinlemek istiyorum nasıl dinleyebilirim Spotify falan var mı kubuntu da.

Terminal üzerinden spotify var, sistemi yormaz. Tavsiye ederim.

Hocam her şeyi komutla yapmaya çalışmayın markete gir tek tıkla kur.

Asıl zevkli kısım orası, komutla yapınca daha tatlı oluyor.

Terminal üzerinden Spotify var, sistemi yormaz. Tavsiye ederim.

Asıl zevkli kısım orası, komutla yapınca daha tatlı oluyor.

Güncelledikten sonra da kuramadım zaten birazdan Kubuntu'ya geçince bakarım teşekkür ederim.

Aşağıdaki linki takip ederek kurmayı deneyin.

Tamamdır hocam teşekkür ederim.
Aşağıdaki linki takip ederek kurmayı deneyin.

Hocam Minecraft oynarken chunkları yükseltiyim dedim Minecraft dondu ve 5 dk bekledim düzelmedi bende çıkmak istedim ama çıkamadım nasıl kapatabilirm Minecraft'ı yanıt vermiyor şu an da.

Son düzenleme:
Tamamdır hocam teşekkür ederim.
Kubuntu uygulama mağazasında zaten Spotify varmış. Oraya bakmadınız sanırım.

Hocam Minecraft oynarken chunkları yükseltiyim dedim Minecraft dondu ve 5 dk bekledim düzelmedi bende çıkmak istedim ama çıkamadım nasıl kapatabilirm Minecraft'ı yanıt vermiyor şu an da.
Mesajınızı düzenlediğiniz için bildirim gelmemiş. Bu durumda Windows'taki gibi "Yanıt vermiyor." hata mesajının gelmesini bekleyebilirsiniz, "Ctrl+Alt+Del" ile oturumu kapatmayı deneyebilirsiniz.(Genelde çoğu GNU/Linux dağıtımında bu tuş kombinasyonu oturumu kapatmaya yarar.) Hiçbiri olmaz ise tek çareniz bilgisayarın güç tuşuna basılı tutarak kapanmasını beklemek.(Tam ekran uygulamalar için söylüyorum, eğer normal bir uygulama donarsa görev yöneticisinden sonlandırın.)

Kubuntu uygulama mağazasında zaten Spotify varmış. Oraya bakmadınız sanırım.

Mesajınızı düzenlediğiniz için bildirim gelmemiş. Bu durumda Windows'taki gibi "yanıt vermiyor." Hata mesajının gelmesini bekleyebilirsiniz, "CTRL+alt+Del" ile oturumu kapatmayı deneyebilirsiniz.(Genelde çoğu GNU/Linux dağıtımında bu tuş kombinasyonu oturumu kapatmaya yarar.) hiçbiri olmaz ise tek çareniz bilgisayarın güç tuşuna basılı tutarak kapanmasını beklemek.(Tam ekran uygulamalar için söylüyorum, eğer normal bir uygulama donarsa görev yöneticisinden sonlandırın.)

Hata mesajı gelmiyor daha doğrusu şöyle oluyor ben Survival kuracağım mesela 1.16.1'de bir süre sonra donuyor donduğu için 1-2 dk bekliyorum devam etmediği zaman çıkmak istiyorum ama çıkamadığım için sinir bozuyor.

Geri
Yukarı