Küçükken korktuğunuz saçma şeyler neler?

Bakın size çocukluk korkumu anlatayım da gülün, hatta bu bizim jenerasyonun izleyip de korkmayanın kalmadığı bir şeydi uzun bir zaman:)

1994-1995 yıllarında Şok diye bir program vardı. Saçma sapan yalan haberler yaparlardı bu programda. RTÜK o zamanlar tatilde yani anlayacağınız. Biz de o zamanlar ilkokuldaydık. Ama kurgu falan dönemine göre tavandı. Şahitler, canlandırmalar falan. Neyse bir bölümünde insanlar tuvaletten bir yaratığın çıktığını falan anlatıyorlardı. Bu yaratık siz klozete oturduğunuzda veya alaturka tuvalete girdiğinizde delikten çıkarak poponuzu ısırıp koparıyormuş🤣 Hatta şahitler falan vardı poposu sargı içinde falan. Sonra bir bölümde "işte geldi, işte geldi" diye bağırarak tuvalete koşuyorlardı, klozetin kapağını açınca kemirgen kafası gibi bir şey ısırır gibi hareketler falan yapıyordu herkes korkup kaçıyordu. İsmi de "Hasaneten"di🤣

Bu bölüm yüzünden günlerce belki aylarca bizim jenerasyon klozeti uzaktan açıp baktı ya da tuvaletten hızlıca kaçmıştır🤣 Şimdi anlatınca ne kadar saçma geliyorsa 90'lı yıllardaki çocukluk zamanı için Hollywood yapımı gibiydi resmen öyle düşünün🤣

Kızlardan korkardım ilkokulda hep aşırı heycanlanıyordum bir kız benimle konuşunca ama çirkin kızlarda olmuyordu ne korku nede heyecan.

Kedilerim varken gece wc ye gittiğimde veya kedi gördüğümde sanki gece karanlığında bir şeyle oynuyor yada kendince koşturup duruyordu manyakça korku mu? bilmem ama gece tırstırıyordu, birde şu an 45 yaşındayım, 42 yaşıma kadar ölümden daha doğrusu vücut toprak altında kalınca ben ne yapacağım diye çok korkuyordum, ta ki rahmetli karımı Allah'a (C. C) emanet ettiğim günden sonraki zamanlarda mezarında yeşeren bitkiler bende ki korkuyu aldı çünkü evet bedenen burdan ayrılıyoruz ama başka canlılara hayat kaynağı olmak beni çok mutlu etti o günden beri hiç korkmuyorum. Şükürler olsun. (=

Ben uyurken ev telefonu sürekli ses çıkarırdı. Yatak odam da annemlerin odasında uzak olduğu için çok korkardım.
Saçma gelebilir ama klozet deliğinden yılan çıkıp popomu ısırırsa korkusu vardı 😀
Bende bazen fare çıkar diye korkuyorum. Bodrum katta misafirliğe gittiğimizde aklıma hep gelir.

Kim milyoner olmak ister yarışmasındaki arka plan müziklerinden ve yanlış bildiniz sesinden çok korkardım. Hala da tırsmıyorum değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı