Saçma şeylerden korktuğunuz oluyor mu?

3-4 sene önce elimde telefon koltukta otururken durduk yere koltuk sallanmıştı. Herhangi bir deprem olmadığı halde o şekilde sallanması beni o an çok korkuttu. Bir varlık tarafından sallandığı belliydi, ama çok farklı bir duyguydu. Anlatamam.
Ara sıra bana da oluyor. Hatta bazen o kadar şiddetli oluyor ki uykudan uyanıyorum. Psikolojik bir şey olduğunu düşünüyorum ben. Çok deprem yaşadıysanız olabilir.
Dur Ghost Rider hayranı çağırayım.
@Kryptonian

Gençler, aranızda en saçma korkuya sahip olanınız olduğum için üzgünüm :)
Ben düğünlerden korkuyorum. Bayağı bayağı düğünlerden korkuyorum. Hatta kimseye söyleyemesem de, abimin ve ablamın düğününde ağlamamın sebebi de bu. (ikisinde de çok küçüktüm ve neden ağladığımı bilemeyecek kadar olgunlaşmamıştım.)
Nedenini bilmiyorum ama, bir akrabanın düğününe falan gidince kalbim güp güp atıyor ve korkudan bacaklarım titriyor. Düğünlerde kapının önünde zehirlenen dayılarla takılıyorum sürekli.
Eğer anonim olmasaydım, burada da söyleyemezdim herhalde.

Ben düğünlerden korkuyorum. Bayağı bayağı düğünlerden korkuyorum. Hatta kimseye söyleyemesem de, abimin ve ablamın düğününde ağlamamın sebebi de bu. (ikisinde de çok küçüktüm ve neden ağladığımı bilemeyecek kadar olgunlaşmamıştım.)
Nedenini bilmiyorum ama, bir akrabanın düğününe falan gidince kalbim güp güp atıyor ve korkudan bacaklarım titriyor. Düğünlerde kapının önünde zehirlenen dayılarla takılıyorum sürekli.
Düğünlere gitmemek için kullanılabilir bence. Tek anlayamadığım kendi düğününde nasıl yapacaksın?

Screenshot_20200723-031028_Gallery.jpg

Sana da ne sünnet düğünü şakası yapılır var ya. Gel bakim buraya.

Güzel fikir fakat akrabaların dırdırına düşecektir.

Olması gereken o, ucuz fiyatlı bir nişan yapılır herkes takısını takar, adam yeni evlenmiş zaten, yok eve beyaz eşya al, yok onu al, yok badana yaptır, yok kredi çek, o kadar para harcamış birde insanlar eğlensin diye en az 6000 TL para harcayacak.

Geri
Yukarı