Kulak Zarım Yırtıldı

Yarın yine kontrole gidiyorum, çok sık kontrollere çağırıyor doktor. 11 gün oldu ancak 3. kontrole gidişim :) Dokunun tutup tutmayacağı yavaş yavaş belli olmaya başlar. 1 ay içerisinde iyileşme gerçekleşiyormuş büyük oranda.

Kendi kanaatimce süreç sorunsuz gidiyor şuan, hiçbir problemim yok. Kulak damlaları da en ufak canımı yakmıyor.

15. gün arkadaşlar bugün. Damlaları kullanıyorum ancak östaki borumdan boğazıma geliyor ilacın tadı. Pek hayra işaret gibi gelmiyor nedense bana. 5 gün sonra tekrar kontrolüm var.

Geçmiş olsun dileğinde bulunan herkese çok çok teşekkür ediyorum. Hasta ziyaretine gelmiş kadar oldunuz.

Bugün kontrole tekrar gittim, ışıklı bir alet ile ben de kulak zarımı görme fırsatı buldum monitörden :D Doktor zaten "Kulak zarın tutmuş görünüyor", bundan sonraki kontrolde işitme testi yapacağız ek olarak dedi. O zaman da işitmemin ne oranda düzeldiğini çok net şekilde anlayabileceğiz.

1. aydan sonra 2. ayda da işitme testi yapılacak, en net sonuç 2. ay sonunda yapılan test olacak.
Ama %90 ihtimalle kulak zarı operasyonumun başarılı olduğunu söyleyebiliriz :D

Geçmiş olsun dileğinde bulunan herkese çok çok teşekkür ediyorum. Hasta ziyaretine gelmiş kadar oldunuz.

Bugün kontrole tekrar gittim, ışıklı bir alet ile ben de kulak zarımı görme fırsatı buldum monitörden :D Doktor zaten "Kulak zarın tutmuş görünüyor", bundan sonraki kontrolde işitme testi yapacağız ek olarak dedi. O zaman da işitmemin ne oranda düzeldiğini çok net şekilde anlayabileceğiz.

1. aydan sonra 2. ayda da işitme testi yapılacak, en net sonuç 2. ay sonunda yapılan test olacak.
Ama %90 ihtimalle kulak zarı operasyonumun başarılı olduğunu söyleyebiliriz :D
Güzel haber :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı