Kulak Zarım Yırtıldı

Benim de kulağımda bir hafta sıkıntı vardı. Özellikle geceleri kulağımda tiz bi ses, duyma problemim, kaşınma, ağrı vardı. Yorumları okudukça kulak zarım mı yırtıldı acaba dedim. Çok endişelendim. Orta kulak iltihabında bile bazı şeyler okudum. Bugün doktor aleti soktu kulağım resmen açıldı. 3 tane de ilaç verdi. Allah beterinden saklasın.

Bende de yüksek sese bağlı kulak çınlaması var. Özellikle geceleri yatarken çok sinir bozucu. Sizde kulak çınlaması oluyor'mu ? @BilgisayarKurdu
Oran önemli, herkesin kulağı çınlar. Sinir bozuyorsa kritik esigin uzerindedir. Bende de var ama minnacik, rahatsiz etmiyor hiç. Ve çınlamanin da pek bie caresi yok diye biliorum :(

Benim de kulağımda bir hafta sıkıntı vardı. Özellikle geceleri kulağımda tiz bi ses, duyma problemim, kaşınma, ağrı vardı. Yorumları okudukça kulak zarım mı yırtıldı acaba dedim. Çok endişelendim. Orta kulak iltihabında bile bazı şeyler okudum. Bugün doktor aleti soktu kulağım resmen açıldı. 3 tane de ilaç verdi. Allah beterinden saklasın.
Kulak kirleri bile neden olabiliyor :) Açılma hissini ifade eder herkes. Kulagim acildi derler yani :)
@BilgisayarKurdu Kulak zarı kendini tamir ediyor diye biliyorum. Zamanla geçecektir.
Buyuk perforasyonlar iyilesmez. Ameliyat oldum zaten dün :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı