Kulak Zarım Yırtıldı

Geçmiş olsun. Mesaj yazabilecek durumda olursan bizi bilgilendir.
Tam takır kuru bakır gidiyorum arkadaşlar, konu bile cevaplarım herhalde hastahanede :)
Abartılacak bir ameliyat değil açıkçası, yalnızca kulak zarı onarımına yönelik bir operasyon.

Kulağı ile alakalı problem yaşayanlar nasıl bir süreç geçireceklerini takip etsin diye bu konudan süreci aktarmaya devam ediyorum. Ben çok aradım böyle bir konu ancak bulamadım.
Birazdan ameliyata alacaklar, pek heyecan da yok acikcasi :) Umarim iyilesir kulagim.

Son düzenleme:
Arkadaslar dun ameliyattan 4 gibi ciktim. Sanirim 2 saat surdu yalnizca ameliyat. Hizlica uyanip yukari aldilar. Doktor ve hemsirelerden cok memnun kaldim acikcasi, guzel bi hediye goturmeyi dusunuyorum cikis yapinca :)

Narkoz agrisi denen seyi yasadim sanirim, agri kesici serum yemeden kendime gelemedim. Azer Bülbül modunda yattim bir sure :D

Suan cok sukur iyiyim, arkadaslardan oyuncu leptobu da getirmesini istedim tabi :) Dota 2 ile vakit geciriyorum. Sanirim bugun evime gidebilirim.

Geçmiş olsun, ben de şu an zar deliği için ilaç kullanıyorum.:)

Ben kaşımak için kablo topladığımız teller var onu soktum PC başında, bi an koltuk çökünce içeri girdi kanama oluştu. Ertesi gün doktora gittim damla verdi senin gibi bide antibiyotik, çok delinmediği için ameliyata gerek yok dedi. İlaçlar bittikten sonra kontrole gittim son geldiğine göre gerçekten iyi dedi ve 1 ay kullanmam için hap ve burun sprayi verdi. Cs go da ses kasamıyordum başlarda şimdi düzeldi gibi ilaç kullanmaya devam ediyorum. :)

Senin olay komik olmus ne yalan soyleyeyim :D Ben evden kulak coplerini tamamen attim, tamamen gereksiz aletler. Kulak zaten kendi kendini temizliyor.

Ben dalga ile birlikte denizin icine suruklendigim icin komple hasar gormus, buyuk delik ise kapanmiyor ne yazik ki.

İyilesme surecinde kulaklik kullanma, alt frekans sesler zarin iyilesmesine sekte vurabilir. Takma kulaklik mulaklik 1 ay, inan sagligindan onemli degil CS :)

Su kacirmamak - hapsururken agzi kapatmamak - yutkunurken burnu kapatmamak gibi durumlara ozen goster, tez zamamda iyilesirsin insallah :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı