Kurgusal alemde en güçlü diye bir şey var mı?

Rouly

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
@Isenea Dieur Has hocam şuna bir bakarsın.
Hocam attığnız videoda karşılaştırma güzel yapılmış ama benim yine anlamadığım internetteki hemen hemen herkes i am that i Am'i veya nemo ex machineyi en güçlü olarak görüyor. Ve herkes bu fikire katılıyor. Örnek videolar verecek olursam:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

(xd)

İnternet aleminde herkes Iatia'nın neredeyse Fiction'u yenecek kadar güçlü olduğunu savunuyor. Muhtemelen 2-3 aydır fictionda zirve bir karakter var mı diye arıyorumdur. Hatta önceden the weaver kimdir diye bir konubile açmıştım o zaman yolun başındaydım ama Instagram'da tier hakkında hoca dediğim kişilerden bile aynı cevapları aldım (isim vermeyeceğim) iatia ve nemo ex machina zirvede deniliyor. Bu da ve tom taylor gibi gerçek hayattan işlenen karakterler bile 1V1 olarak değil iatia vs verse olarak gösteriliyor. Acaba bizim kaçırdığımız bir nokta mı var yoksa bu kadar insanın aklında sorun mu var? Bu iki karakter hakkında sanki bir şeyi gözden kaçırıyoruz? Bu kadar insanın bu karakterlere fanlık yapması normal gelmiyor. İşin garip tarafı kimse karşı çıkmıyor bu ikisinin zirve olduğuna.
Şu anlık iatia ile ilgili gördüklerimi gösteriyorum nemoya sonra geçebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı