Kutusu açılmış laptop nasıl iade edilebilir?

Hocam froxy arkadaşımızında aynı problemi vardı ona yardım etmiştim, size de yazdıklarının aynısın uygularsanız satıcıdan satıcıya değişir ama problem yaratmaz

@nunez4 hocam görselini attığınız kısımdan sil deyip-biçimlendir deyip tamam mı dediniz? Sonra pc tekrar açılıp ilk laptopu açtığımız kısım mı geliyor. (Siyah ekran ve yazıların olduğu yer.) Sonra kutusuna koyup yolladınız değil mi?

İade talebi oluştururken; Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği Madde 9 gereği cayma hakkımı kullanmak istiyorum diyin. Ürünü kutularken de video kaydına alın her ihtimale karşı. Mümkünse iade kargosunu da hepsiJET ile gönderin. Diğer kargolar bu tarz ürünleri gönderirken ürünün başına bir şey gelirse sorumluluk almamak için, ''ihtirazi kayıt belgesi'' imzalatıyor. Taşıma esnasında bir şey olursa sorumluluğu müşteriye yüklüyorlar. Siz ürünü hepsiJET ile göndererek olası bir sorunda kendinizi güvenceye almış oluyorsunuz. Sonuçta ürünü teslim etmek için alan firma Hepsiburada'nın kendi kargo firması.
bu şekilde iadeye yolladın mı bende 1 hafta önce laptop aldım 3 kere format attım ne yapıp ne ettiysem performansını beğenemedim insanlar sorun yok diyor ama bende ufak tefek takılmalar oluyor 30k boşa gitmesin diye pazartesi iade edeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı