Kutusu açılmış laptop iade edilebilir mi?

acikcasi bilmiyorum hocam

güncelleme

günceleme 2

param iadeside hepsipaye yansidi karta iade verdim
Hayırlı olsun hocam sevindim adınıza. Umarım benimkinde de zorluk çıkarmazlar, sizin iade sebebi neydi ve yeni hangi modeli düşünüyorsunuz? Birde şu an benim ki kargo da hala bu süreçte hepsiburadayı arayıp baskı yapayım mı sizce bence mantıklı geliyor.

İade gerçekleştiği için sevindim.
tesekkur ederm hocam simdi karta iade yansidi hizli bir surec oldu.

Hayırlı olsun hocam sevindim adınıza. Umarım benimkinde de zorluk çıkarmazlar, sizin iade sebebi neydi ve yeni hangi modeli düşünüyorsunuz? Birde şu an benim ki kargo da hala bu süreçte hepsiburadayı arayıp baskı yapayım mı sizce bence mantıklı geliyor.
sagolun hocam ben masaustune donmek istedim begenmedim diyerek caydim.yani hocam bence bekleyin incelemeden red gelirse iletisime gecin zaten surec hizli gelisiyor.saticiniz teknorya diye hatırlıyorum onlarla iletisime gecmeniz daha dogru olacaktir

Açıkçası hiç hoş değil.
Sizden aldığı ürünü sıfırlayıp 1 bantla sıfır diye başkasına satacaklar.
Teknik sorunlar: Isınma,donma,kitlenme,ses gelmesi, ölü piksel harici iade olmamalı!!

Açıkçası hiç hoş değil.
Sizden aldığı ürünü sıfırlayıp 1 bantla sıfır diye başkasına satacaklar.
Teknik sorunlar: Isınma,donma,kitlenme,ses gelmesi, ölü piksel harici iade olmamalı!!
Haklısınız ama yapacak bir şey yok .

hocam burda arkadaşlar belirtme dediler. o zaman servise falan yönlendirirler dediler. inanın kafam allak bullak.
Neyse fark etmiyor ha belirtmişsiniz ha belirtmemişsiniz. Servisle uğraşmak istemiyorsanız beğenmedim deyip geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı