Kutusu açılmış laptop iade edilebilir mi?

@miracyog hocam merhaba, ben Amazon'un kendisinden almıştım o yüzden iadeyi alırlar diye dusunuyorum fakat birkac sorum var. Windows'u yukleyip etkinlestirmistim ben simdi FreeDOS'a cevirmem yeterli olacak midir? Siz etkinlestirmis miydiniz? Herhalde sorun olmaz Windows'u kurmak. FreeDOS'a nasıl cevriliyor, bunun hakkinda da bilgi verirseniz mutlu olurum :)

@miracyog hocam merhaba, ben Amazon'un kendisinden almıştım o yüzden iadeyi alırlar diye dusunuyorum fakat birkac sorum var. Windows'u yukleyip etkinlestirmistim ben simdi FreeDOS'a cevirmem yeterli olacak midir? Siz etkinlestirmis miydiniz? Herhalde sorun olmaz Windows'u kurmak. FreeDOS'a nasıl cevriliyor, bunun hakkinda da bilgi verirseniz mutlu olurum :)
merhaba hocam windows giris parolanizi kaldirin. evet etkinlestirmistim freedosa cevirin bence su videoyu izleyerek yaptim kendinize uygun yoldan birini yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba hocam Windows giris parolanizi kaldirin. Evet etkinlestirmistim freedosa cevirin bence su videoyu izleyerek yaptim kendinize uygun yoldan birini yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam çok teşekkür ederim <3 icim rahatladı vallaha.

Geri
Yukarı