KYK kredisi faizleri silinmiş, bu ne demek oluyor?

Nyaa

Hectopat
1658155536682.png

Şimdi bu kimleri kapsıyor? Eskiden ödeyenlere ne denir?

Eskiden ödeyenleri kapsamaz. Ödeme yapılırken harcanan miktarın üstüne eklenen faizi, farkı sildiler işte. 26 bin TL kredi aldıysan sonunda direkt aynı parayı ödeyeceksin.

Ben şu anda ödemekte olan gruptayım, kapsıyor mu kapsamıyor mu hâlâ çözemedim. Biz mi bir yere başvuracağız yoksa otomatik olarak toplam borçtan mı düşülecek resmi gazetede yayımlansın belli olur diye düşünüyorum.

1658166592508.png

Bakın, bir de böyle bir durum var. Eski halini bilmiyorum, ekran görüntüm yok. Ama benim de ana para kısmı faiz eklenmiş şekilde gözüküyor. Acaba?

Eki Görüntüle 1455441

Bakın, bir de böyle bir durum var. Eski halini bilmiyorum, ekran görüntüm yok. Ama benim de ana para kısmı faiz eklenmiş şekilde gözüküyor. Acaba?
Sanırım yanlış yerden bakıyor bu arkadaş. Google'a "KYK aldığım kredi miktarı" yazıp ilk çıkan sitenin yönlendirdiği yerde faizsiz ana para yazıyor. Bakalım bugünlerde netleşir inşallah. Ne ödedik ne ödeyeceğiz karıştı şu an.

Eskiden ödeyen bizler eşek olduk galiba enayi miyiz? Neden ben faizini ödedim? Paramı geri istiyorum devletten yarın hemen 10k yatırmaları lazım benim hesabıma.

Vaktinde ödeyenlerin keriz yerine konulduğu anlamına geliyor. O insanların parasını enflasyon farkıyla geri vermeleri lazım.

Sizin başınız yandı diye başkaları da mı yansın illaki. Bırakın bari yeni gençler kurtulsun. Bu kararın arkasında durun da bir kere de kendinizi düşünmeden hareket edin. Tamam siz de haklısınız da inanın her şeyde bir haksızlık arasan bulursunuz. Bu düşünceye göre biz gençliğimizi yaşayamadık ileride Türkiye hep böyle sürünsün gelecek nesil de değil mi? Bu arada o partiyi ben desteklemiyorum kendi oyumu vermem ama bırakın bu işleri.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı