Laptop almak ne kadar mantıklı?

Hocam, bu arada mümkünse 5800 veya 5900'lü bir laptop almanızı öneriyorum. Performansları çok tatmin etti beni diğer cihazlara göre.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada da sıcaklıkları gayet iyi gözüküyor.

@Turkish Kebab inanın hiç kumar oynamak istemiyorum. Bu kadar büyük paraları da vermişken kaliteden de ödün vermek istemem.

@MisakiTaro hocam gönlüm en başından beri Scar G17'de zaten. Stok gelse ve fiyat MSI ile aynı olsa direkt sökerim. Sadece merak ettiğim GE76 ile Scar G17 arasında beklemeye değecek kadar bir fark var mı? Varsa ne zamana geleceğine dair bir beklentiniz var mı?

3080 ve 5900HX'li olan 250000 TL idi diye hatırlıyorum. 3070'li olan büyük ihtimalle bütçenize uyacaktır.
Umarım uyarda hemen alır geçerim. Gönlüm ASUS'tan yana. Elim pek gitmiyor İntel'li MSI almaya.
Arkadaşlar fikirleriniz için çok teşekkürler. Çok fikir verdiler. Sadece ASUS'un Scar serisi gelirse veya MSI'ın laptoplarında bir fiyat değişimi olursa beni etiketleyebilir misiniz? Eğer stok gelirde kaçırırsam çok üzülürüm. Teşekkürler şimdiden.
3080 ve 5900Hx'li olan 250000 TL idi diye hatırlıyorum. 3070'li olan büyük ihtimalle bütçenize uyacaktır.
Hocam bu laptoptan mı bahsediyoruz? Eğer bahsetmiyorsak farkına vardığınız bütün ASUS SCAR laptoplarda beni etiketlemeniz mümkün mü? Eğer yapabilirseniz çok ama çok mutlu olurum.

Son düzenleme:
@Ek01000 @Turkish Kebab hocam açıkçası ben 16.800 TL'ye aldım. Üstelik 1TB SSD özelleştirmesi ile. Ben de 19.000 TL edeceğini düşünmüyorum. Ekran kartı da 73 74 C işlemci de 81 civarı görüyor yük altında. Sıcaklıklar gayet iyi aslında. Ben indirimdeyken aldım. Öyle internetten de almadım he yaşadığım şehirdeki bir teknoloji mağazası getirtmiş. 19.000 civarında hiç düşünmeden ROG alırdım.

Ben 3070 gibi kartı yanımda taşımak ve üst düzey nesnesel programlama ve render gibi konularda beni uzun yıllar götürsün diye aldım. Bu kadar para verdim malzeme kalitesi orta klavye orta ekran ekran 2K ama orta kalite vs vs. Kısacası ben burada parayı 3070'e verdim. Bende neredeyse her şeyi aynı olan 2060 modeli vardı ve 3070'e geçmiş oldum. Pişman mıyım? Hayır değilim. 8 aya yakındır kullanıyorum ve bildiğim bir markanın bildiğim bir ürününe geçmiş oldum. 20K civarına tavsiye etmiyorum. Benimle aynı fiyata bulan kaçırmasın, bu fiyat iyidir. Üstüne almayın. ROG çok iyimiş. Kargo ve vergi olayları bu kadar meşekatli olmasaydı kesinlikle bunu alırdım.

Son düzenleme:
@Ek01000 @Turkish Kebab hocam açıkçası ben 16.800 TL'ye aldım. Üstelik 1TB SSD özelleştirmesi ile. Ben de 19.000 TL edeceğini düşünmüyorum. Ekran kartı da 73 74 C işlemci de 81 civarı görüyor yük altında. Sıcaklıklar gayet iyi aslında. Ben indirimdeyken aldım. Öyle internetten de almadım he yaşadığım şehirdeki bir teknoloji mağazası getirtmiş. 19.000 civarında hiç düşünmeden ROG alırdım.

Ben 3070 gibi kartı yanımda taşımak ve üst düzey nesnesel programlama ve render gibi konularda beni uzun yıllar götürsün diye aldım. Bu kadar para verdim malzeme kalitesi orta klavye orta ekran ekran 2K ama orta kalite vs vs. Kısacası ben burada parayı 3070'e verdim. Bende neredeyse her şeyi aynı olan 2060 modeli vardı ve 3070'e geçmiş oldum. Pişman mıyım? Hayır değilim. 8 aya yakındır kullanıyorum ve bildiğim bir markanın bildiğim bir ürününe geçmiş oldum. 20K civarına tavsiye etmiyorum. Benimle aynı fiyata bulan kaçırmasın, bu fiyat iyidir. Üstüne almayın. ROG çok iyi miş. Kargo ve vergi olayları bu kadar meşekatli olmasaydı kesinlikle bunu alırdım.

Hocam 20K civarına ROG nerede? Webcam hala yok gibi gözüküyor. 20K'ya Webcam olan ROG var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı