Laptop klavyeli mi klavyesiz mi?

Seybır

Decapat
Daha fazla  
Bende laptop var Valorant oynuyorum. Klavye alsam performansıma katkısı olur mu ya da daha mı rahat oynarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa oyuncu klavyesi vb. şeyler e-Sporcular için gereklidir. Normal bir kullanıcıya bilindik bir markanın normal bir klavyesi fazlasıyla yeterli olur. Ha yok ben şekil dursun ışıkları parlasın kendimi paramla tatmin edeyim diyorsanız alın tabii. Ama çokta bir farkı yok.

Bana kalırsa oyuncu klavyesi vb. şeyler e-Sporcular için gereklidir. Normal bir kullanıcıya bilindik bir markanın normal bir klavyesi fazlasıyla yeterli olur. Ha yok ben şekil dursun ışıkları parlasın kendimi paramla tatmin edeyim diyorsanız alın tabii. Ama çokta bir farkı yok.
Rampage yerine razer blackshark v2 x alan ben:
:(

Rampage yerine razer blackshark v2 x alan ben:
:(
Çok pahalı markalara gerek yok bana kalırsa, bende Logitech'in wireless mouse klavye seti var öyle aman gecikme var aman şu var aman bu var gibi bir sorunu yok, oyun da oynuyorum günlükte kullanıyorum. Mouse olsa evet para verilir ama klavyeye para verilmez.

Çok pahalı markalara gerek yok bana kalırsa, bende Logitech'in wireless mouse klavye seti var öyle aman gecikme var aman şu var aman bu var gibi bir sorunu yok, oyun da oynuyorum günlükte kullanıyorum. Mouse olsa evet para verilir ama klavyeye para verilmez.
Razer viper mini hakkında düşünceleriniz neler şimdi bilgisayar alacağımız için mouse'da alacağız o yüzden sordum.

Moderatörler offline mı?
Moderatörler onaylamadığı için burda mini başlık olarak yazayım:
Sinerji bilgisayardan bilgisayar alacağız mümkünse mağazadan gidip toplatacağız. Pazar saatlerinde Sinerji ne zaman açık ve gitsek sistemi toplatabilir miyiz?

Telefonla aradık cevap vermediler ama mağaza açık gözüküyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı