Laptop temizleme sonrası kapanmaya başladı

Hocam bakımdan sonra cihazı denemeden mi teslim etti ürünü? Ben o noktaya takıldım.

Normalde böyle bir hizmetten sonra denenip, her şey sağlıklıysa müşteriye teslim edilir.

Babam teslim aldı bir bilgim yok ama iç temizliginden sonra her şey normaldi fan değişene kadar.

Test etmeden müşteriye yapıldı diye PC'yi vermek bakkalcı olduğunu gösterir.
Valla adam bilgisayardan anlıyor bence bir çok kez götürdüm kasami sorunu bulup çözdü

Babam teslim aldı bir bilgim yok ama iç temizliginden sonra her şey normaldi fan değişene kadar.

Vallahi adam bilgisayardan anlıyor bence birçok kez götürdüm kasami sorunu bulup çözdü.

Ama laptopum fan değişiminden sonra kafayı yedi ona takıldım bende eskiden hiç ısınıp kapanmazdi alev alacak gibi olurdu ama fan dengelerdi bir şekilde şimdi direk kapatiyor.

Vallahi adam bilgisayardan anlıyor bence birçok kez götürdüm kasami sorunu bulup çözdü.

Ama laptopum fan değişiminden sonra kafayı yedi ona takıldım bende eskiden hiç ısınıp kapanmazdi alev alacak gibi olurdu ama fan dengelerdi bir şekilde şimdi direk kapatiyor.

Tabii efendim anladığı yazdıklarından anlaşılıyor.

Vallahi adam bilgisayardan anlıyor bence birçok kez götürdüm kasa mi sorunu bulup çözdü.

Peki anladığı için mi şu an bu durumdasın?
Lafım işini hakkıyla yapan bilgisiyarcı'lara değil ama bunlar genel de müşteriye nasıl kazık atarım kafasında yaşayan insanlar.
Yaptığı işi de kaliteli ve düzgün yapmaz sanırım bilgisiyari tamir ettikten sonra testler yapılmadan vermiş zaten bu bile büyük acemilik.

Vallahi adam bilgisayardan anlıyor bence birçok kez götürdüm kasami sorunu bulup çözdü

Ufak tefek sorun çözen iyi olmuyor maalesef yaptıklarından nasıl bir bilgisayarcı olduğunu anladım. İşini düzgün yapan birine götürün bence bir dahaki sefere bu benim tavsiyem tabii ki.

Ufak tefek sorun çözen iyi olmuyor maalesef yaptıklarından nasıl bir bilgisayarcı olduğunu anladım. İşini düzgün yapan birine götürün bence bir dahaki sefere bu benim tavsiyem tabii ki.
Şu dönemde bana bilgisayarcı gereksiz geliyor zaten yıl olmuş 2022 her türlü bilgi internette mevcut.

Geçen yaklaşık 10-15 tane bilgisayar dükkanı bulunan ilçe merkezine gittim. İşlemci güç kablosu yetişmiyordu ve uzatma kablosuna ihtiyacım vardı. İşlemcim Ryzen 5 3600X. Gittiğim bilgisayarcılara 8 pinlik uzatma kablosu soruyordum. İşlemcimi anakartımı falan sordular. Söyledikten sonra yüzüme öyle bir bakışları vardı ki hiç umut vermiyordu. En sonunda bir tanesi bilgili biri çıktı ve onda buldum. Ben araştırıp, öğrenip bir şeyleri kendim halletme taraftarıyım bu konularda.

Arkadaşlar bugün abiye gidip sistem çok ısınıyor deyip kontrol vs ettiricem teşekkürler hepinize sonuçları yazarım.

Evet gittim geldim test ediyorum ve işlemci boşta 92 derece şaka gibi bu adama ne zaman gitsem zararlı çıkıyorum bunu şikayet edemez miyim adam sorun ekran kartında diyor ama ısınan işlemci şaka gibi ya ben bu adama ne yapmalıyım arkadaşlar.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bugün abiye gidip sistem çok ısınıyor deyip kontrol vs ettiricem teşekkürler hepinize sonuçları yazarım.

Evet gittim geldim test ediyorum ve işlemci boşta 92 derece şaka gibi bu adama ne zaman gitsem zararlı çıkıyorum bunu şikayet edemez miyim adam sorun ekran kartında diyor ama ısınan işlemci şaka gibi ya ben bu adama ne yapmalıyım arkadaşlar.

Fan dönüyor mu?
Termal macun sürülmemiş ya da diş macunu kalitesinde macun kullanmış olabilir.

Geri
Yukarı