Laptop vs masaüstü

efeuzn

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben oyuncu PC almak istiyorum. Fakat hep kararsız kaldım. Laptop mu masaüstü mü? Arkadaşlarım der laptop çabuk ısınır masaüstü al. Ama laptopta almak istiyorum. Masaüstü toplamak çok zahmetli iş olarak geliyor. Ne yapmalıyım? Laptoplar iyi midir alınır mı? Kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Ben oyuncu PC almak istiyorum. Fakat hep kararsız kaldım. Laptop mu masaüstü mü? Arkadaşlarım der laptop çabuk ısınır masaüstü al. Ama laptopta almak istiyorum. Masaüstü toplamak çok zahmetli iş olarak geliyor. Ne yapmalıyım? Laptoplar iyi midir alınır mı? Kararsız kaldım.
Laptop kullanıyordum, masaüstü aldım ve oh çektim. Eğer öğrenciysen laptop al taşıyacaksan vs. Ben öğrenci olduğumdan laptop aldım okul bitti satıp kasa aldım ve çok ferah :D

Kesinlikle zahmetli değil siz üşeniyorsunuz masaüstü alın püşman olmazssınız benim laptopum var bulunduğum bölge 40 derece laptop cayır cayır yanıyor elini koyduğunda elin biraz yanıyor dropların kanser ettiğini anlatamam bile.

Amacın oyun ve performans ise kesinlikle masaüstü, Taşınabilir olsun her yere götüreyim dersen laptop ama masaüstünde alacağın performansı laptopta alamazsın.

Eğer taşıma gibi bir zaruriyetiniz yoksa kasa alabilirsiniz. Kasa toplama işini de burada konu açarak yapabilirsiniz. Şu kadar bütçem var, şu sebeple kullanacağım diyerek yardım isteyebilirsiniz.

hem parasına değmiyor hem de manyak ısınıyor bu soru bile değil yani kanka elbette masaüstü zahmetli değil biraz uğraş topla rahatla

Laptop kesinlikle alınmaz. Eğer çok gezen birisi değilsen yanında Laptopu götürmeyeceksen hiçbir esprisi yok. Yakın zamanda bende bir bilgisayar aldım, arkadaşım laptop aldı. Onun aldığıyla benim aldığım arasında 8K'lık bir fark var ve benimkinin özellikleri daha iyi. Yani Laptoplar hem çok pahalı, hem çok ısınıyor, bir de masaüstü performansıyla laptop performansı bir değil. Laptopun performansı her zaman daha az oluyor aynı parçalar olsa bile.

Geri
Yukarı