Laptop vs masaüstü

Arkadaşlar merhaba. Ben oyuncu PC almak istiyorum. Fakat hep kararsız kaldım. Laptop mu masaüstü mü? Arkadaşlarım der laptop çabuk ısınır masaüstü al. Ama laptopta almak istiyorum. Masaüstü toplamak çok zahmetli iş olarak geliyor. Ne yapmalıyım? Laptoplar iyi midir alınır mı? Kararsız kaldım.

Ne için kullanılacak? İş mi oyun mu? Sürekli gezen biriyseniz laptop alın ama sabit duracaksa kesinlikle masaüstü. Masaüstü toplamak zahmetli falan değil bütçenizi belirtip burada konu açarsanız yardımcı oluruz. Laptopla masaüstü arasında aynı bütçede kat ve kat güç farkı oluyor. şahsen ben masaüstü aldım.

Arkadaşlar merhaba. Ben oyuncu PC almak istiyorum. Fakat hep kararsız kaldım. Laptop mu masaüstü mü? Arkadaşlarım der laptop çabuk ısınır masaüstü al. Ama laptopta almak istiyorum. Masaüstü toplamak çok zahmetli iş olarak geliyor. Ne yapmalıyım? Laptoplar iyi midir alınır mı? Kararsız kaldım.

"Oyuncu PC" deyiminle oyun için almak istediğini varsayıyorum, bundan dolayı da masaüstü almalısın. Ayrıca toplamak zahmetli iş diye bir şey yok artık. Bütçene göre onlarca hazır sistem var, sadece birkaç Update, Windows kurulumu ve driver kurulumu ile çok kısa bir sürece kullanıma hazır hale getiriyorsun.

Senelerdir laptop kullanıyorum. Masaüstü de kullandım. Rahatlık ve kompaktlık açısında daha iyi. Tepe model cihazlarda çok sıkıntı yaşamazsınız performans konusunda. Öncelikle kullanım amacı da çok önemli. Şehir dışında okuyan bir öğrenci iseniz kesinlikle laptop alın.

Bense öğrenci olarak laptop aldim cok pismanim satip masaüstü almaya çalışıyorum.
Eğer piyasayı denkleştirirsen takasa oturabilirsin. Ben takasa oturarak aldım. 1650 9300H vererek 0TL ile 1660S Super ve Ryzen 7 2700 kasa aldım. Kasa PSU Xigmatek kalan hepsi MSI Gaming :D

Yeni konular

Geri
Yukarı