Masaüstü vs laptop

myrbdcv

Hectopat
Birkaç ay içinde bilgisayar alma planım var, oyun için kullanacağım. 15.000 TL civarında kasa ve 4000-5000 TL fiyat bandında monitor almak mı yoksa 20.000 TL bandında laptop almak mı daha mantıklı? Hangisi daha performanslı olur?

Birkaç ay içinde bilgisayar alma planım var, oyun için kullanacağım. 15.000 TL civarında kasa ve 4000-5000 TL fiyat bandında monitor almak mı yoksa 20.000 TL bandında laptop almak mı daha mantıklı? Hangisi daha performanslı olur?

Çok gezen tozan biriyşeniz ve yanınızda sisteminizi götürüyorsanız laptop alın derim. Kasa arabanız varsa belki.

Çok gezen tozan biriyşeniz ve yanınızda sisteminizi götürüyorsanız laptop alın derim. Kasa arabanız varsa belki.
Evde kullanacağım ancak masaüstü alırsam monitörde almam gerekecek. Monitörlerde 4000-5000 civarı. Sistem için max 15.000 tl civarında bir bütçem olmuş olacak. O yüzden bilgi almak istedim.

Bir gün masa da oynayayım, diğer gün TV'ye bağlayayım konsol gibi kullanayım, kucağıma alayım oynayayım diyorsan, kısaca rahatlık arıyorsan laptop. Performans, uzun yıl kullanım, istediğin parçayı yükseltme satma gibi her ayrıntısını kontrol etmek istiyorsan masaüstü. İlk önce laptop alıp sonra laptop satıp masaüstüne geçip sonra tekrar laptopa geçmiş biri olarak mesela ben rahatlık seviyorum.

Evde kullanacağım ancak masaüstü alırsam monitörde almam gerekecek. Monitörlerde 4000-5000 civarı. Sistem için Max 15.000 TL civarında bir bütçem olmuş olacak. O yüzden bilgi almak istedim.

Şimdi bir şey söyleyeceğim beni gömecekler burada, 10.000 TL'ye alacağın kasa. 20,000 TL'lik laptoptan kat kat daha performanslı olacaktır TARTIŞMASIZ.

Geri
Yukarı