Laptopa 2.5 inç HDD yerine bantla 3.5 HDD kullanmak mümkün mü?

Trieetz

Kilopat
Makaleler
9
Elimde 1 TB HDD var ama malesseff 3.5 inç. 2.5 inç laptop harddisk girişine bantla 1 TB HDD takıp bantlayıp üstünede kapağın ürtmem mantıklı mı sorun olur mu?

Packard Bell TS11hr bu laptop hocam buyurun bakabilirsiniz.
Uzatma kablosuyla da olmaz o iş, laptopun besleyebileceğini sanmıyorum. Harici kutu alabilirsin belki.

Harici harddisk kutusundan çıktı zaten hocam bu harddisk. Dışarı atmışlar aldım bad sector falan onardım kullandım şimdi sisteme takmayı düşünüyorum.

Cihazınızın teardown videosunu izledim, o bahsettiğiniz parçayı çıkardığınızda bile yeterli alan olacağını sanmıyorum. (en, boy, hacim bakımından) Gerçekten de uyduğuna emin misiniz? Misal benim bilgisayarımda da aynı kızaktan var, bir elimde 3.5"lik HDD tutuyorum şu an ve gireceğini hiç sanmıyorum.
Elinizdekini değerlendirmek istiyorsanız bu ürünü kullanabilirsiniz.
Açık kısmı maskeleme bandıyla kapatılırsa olabilir, ben de şu an öyle kullanıyorum bir HDD'mi.

Hocam 750 GB 2.5 inç varda sistem görmüyor clean komutun yazdım ne yapdıysam sisteme bağlayamadım mecbur onu bağlamak istiyorum. 300 GB yetmiyor. Ayrıca kutu harddiskin içinde var hocam bende o şeyden bilgisayara USB bağlaya bilme aparatı var yani. 750 GB var ama görmüyor sisteme bağlalyınca bir tek USB bağlama aparatında gözüküyor bileniniz var mı nedenini?

Geri
Yukarı