Lastik patladıktan sonra taktırmak ne kadar tutar?

Yer
İstanbul Silivri Selimpaşa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
H110M GAMİNG
AMD RADEON RX570 MSİ GAMİNG X
İNTEL CORE İ5 6402P
CORSAİR VEGEANCE 2X8 3200 MHZ
AFOX 240 GB SSD
BARRACUDA 500 GB HDD
Az önce lastik patladı ve arkada yedek lastiğim var. Arkadaşlar lastikçi çağırsam bagajımdaki yedek lastiği ne kadar takar?
Ve bu lastiğin içinde şamyel mi yoksa ben mi söyleyemedim o dediğim şey var değil mi? Ve üstelik jantımı da yerine takar siyah kapakla gezmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce lastik patladı ve arkada yedek lastiğim var. Arkadaşlar lastikçi çağırsam bagajımdaki yedek lastiği ne kadar takar?
Ve bu lastiğin içinde şamyel mi yoksa ben mi söyleyemedim o dediğim şey var değil mi? Ve üstelik jantımı da yerine takar siyah kapakla gezmek istemiyorum.
Kendin de yapabilirsin lastik değişim işlemini taktıktan sonra hava basacak pompan olsun yeter.

Araba lastiklerinde artık şamner olmuyor hocam. Sizde de yoktur büyük ihtimal.
Yedek lastiğin sağlam mı, kondisyonu ne durumda?
Ayrıca gelen adam büyük ihtimalle sizin lastik+jantı söküp arkadakini olduğu gibi takıcak.
Çünkü şuan takılı olan ile yedek jant uymayabilir.
sök tak 150-200 tutar.

Hocam arabamın yedek lastiği sağlam ve sağlam olmasa orda ne işi var en son 1 hafta önce arka lasiğimi yaptırdığımda 80 tl tuttu ama şuan patlayan lastiğim yarık
Arabam 92 model 5.20 i lastiklerimde şamner vardır yüksek ihtimal

Hocam arabamın yedek lastiği sağlam ve sağlam olmasa orda ne işi var en son 1 hafta önce arka lasiğimi yaptırdığımda 80 tl tuttu ama şuan patlayan lastiğim yarık
Arabam 92 model 5.20 i lastiklerimde şamner vardır yüksek ihtimal
Bisiklet kategorisinde konu açmışsınız. O yüzden anlayamadık.
Bijon anahtarınız ve krikonuz varsa kendiniz değiştirin. Kendinize güvenmiyorsanız çevreden en azından sizi doğru yönlendirecek birinden yardım isteyin.

Bisiklet kategorisinde konu açmışsınız. O yüzden anlayamadık.
Bijon anahtarınız ve krikonuz varsa kendiniz değiştirin. Kendinize güvenmiyorsanız çevreden en azından sizi doğru yönlendirecek birinden yardım isteyin.
Krikom yok muhtemelen admin bisiklet katogorisine atmış konu dışı açmıştım ben dostum tanıdıklarım 20 tl ye değiştirir diyor zaten yedek lastiğim var ama umarım jantım yerine oturur

Krikom yok muhtemelen admin bisiklet katogorisine atmış konu dışı açmıştım ben dostum tanıdıklarım 20 tl ye değiştirir diyor zaten yedek lastiğim var ama umarım jantım yerine oturur
Lastik ebatı çok önemli değil. Bijonlar uyumluysa lastikçiye kadar gitmek için yedek lastik idare eder.
Kriko yoksa da çevrenizden yardım isteyin. Onu da kolayca bulursunuz. Stepneyi takıp lastikçiye gidin. Hasarlı lastiği yaptırın. Yarık ise değişir artık.

Geri
Yukarı