LD PLayer Kullanmayın

LeViAcKeRMaN

Megapat
Yer
KaPTaN LeVi
Version History and Release Notes - LDPlayer Resmi sitesi.

LDPlayer Facebook sayfası.

Kısaca uygulamanın içinde kripto madencilik yazılımı koymuşlar. Ama koymadıklarını iddia ediyorlar.

7 gün önce açılan reddit konuları. Yani güncel konular🤠

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Nox bana göre çok kötüydü. Bu en azından ondan daha iyiydi ama hepsi aynı bokmuş.

Yorumlar da birisi bunu sanal makineye kurduğunu söylüyor ve test etmek için. Grafik burada.

1.png

Sonra facebook resmi sayfasın dan LD PLayer bu tür konuları gören benim gibi birisi yazıyor ve yapımcı kısaca antivirüs kapat öyle aç. Yazılım güvenli, koymayız niye koyalım gibi klasik cümleler kullanıyor.

Screenshot_20191202-121505.jpg
Screenshot_20191202-123105.jpg

Sonra burada böyle bir konu daha var.

Kısaca Fyservice.exe bir şifreleyici değil, yalnızca LDPlayer'ı başlattığınızda yalnızca açılan resim reklamları tetikleyen bir reklam yazılımıdır

Merak edenler okuyabilir.

Benim gibi kullananlar var ise Malwarebytes Cybersecurity for Windows, Mac, Android & iOS indirip taratsınlar.

Kısaca no hack, no add ve you are banned 😉

Yeni konular

Geri
Yukarı