Dark marka PSU kullanmayın

O yüzden bugün 600W 80+ aldım aynısı benim de başıma geldi Allah'tan benim de sisteme zarar gelmedi tabii sonradan PSU'nun değiştirildiğini öğrendik o yüzden tanımadığınız kişilere götürmeyiniz.

Yok şu an oyun falan açıyor 1 saattie deniyorum komşuda Corsair var. Şükür yani aklım çıktı aklım. Hiçbir oyuncunun istemiceği bir şey masum masum oyun oynarken PSU'nun kitle imha silahına dönüşmesi.

Hocam öncelikle geçmiş olsun canınıza bir şey gelmemiş önemli olan o. Sisteminizde umarım zarar sıkıntı yoktur bir problem yaşamamışsınızdır.

Çok teşekkürler hocam. Valla şu an sıkıntı yok gibi. RDR 2'de saf saf dolanıyoruz 1 saattir sıcaklık voltaj falan gayet normal. Biz de bir şey yok şükür de zaten o anki panikle fişi falan çekmeyi unuttuk düşün yani bildiğin çatapat varmış gibi içinde patır patır patladı ya meret.

Bende korkuyorum. PSU nun şuana kadar sıkıntısını görmedim. Aldığım gün 4-5 saat bir sürü test yaptım ama hala korkuyorum. Rampage kaliteli değil diyorlar.

Bende korkuyorum. PSU'nun şu ana kadar sıkıntısını görmedim. Aldığım gün 4-5 saat bir sürü test yaptım ama hala korkuyorum. Rampage kaliteli değil diyorlar.

Mümkün mertebe uzakta oturun PC'den. Eğer daha da mümkünse kask falan takın.

Çok teşekkürler hocam. Valla şu an sıkıntı yok gibi. RDR 2'de saf saf dolanıyoruz 1 saattir sıcaklık voltaj falan gayet normal. Biz de bir şey yok şükür de zaten o anki panikle fişi falan çekmeyi unuttuk düşün yani bildiğin çatapat varmış gibi içinde patır patır patladı ya meret.

Yetkilileriyle görüştünüz mü Dark markasının? Allah göstermesin tabii ama sisteminize bir zarar gelse bile sonuçta ürün yeni ve garanti kapsamında olduğu için sisteminizi hukuki yollara başvurduğunuzda gerekirsebilirkişi raporu dahil edilerek sisteminizi yenilemeleri gerektiğini düşünüyorum. Yazık ya dediğiniz gibi yapamıyorsa yapmasın para kazanma maksadıyla. Ülkemizde de bunun bir standartı olması gerek sonuçta can olabilir işin ucunda.

Yetkilileriyle görüştünüz mü Dark markasının? Allah göstermesin tabii ama sisteminize bir zarar gelse bile sonuçta ürün yeni ve garanti kapsamında olduğu için sisteminizi hukuki yollara başvurduğunuzda gerekirsebilirkişi raporu dahil edilerek sisteminizi yenilemeleri gerektiğini düşünüyorum. Yazık ya dediğiniz gibi yapamıyorsa yapmasın para kazanma maksadıyla. Ülkemizde de bunun bir standartı olması gerek sonuçta can olabilir işin ucunda.

Bi tane telefon numarası koymuşlar siteye de çalmıyor. Yarın deneyeceğim bir daha. Priz de akım korumalı prizdi. Bu zamana kadar da şu anki PC'den kat kat daha kötü PC'ler kullandım hiçbirinde böyle bir olay yaşamadım. Almayın aldırmayın ya başka bir şey demiyorum vallahi. Aklım çıktı patlar patlamaz cam da açıktı apartmanda falan da duyuldu millet apartmandaki fiber ağ kutusu patladı falan sandı.

Çoğu kişi sıkıntı çıkarmaz diyor. Bunların yanında 1-2 kişi işe yaramaz çöp diyince benim kafam o 1-2 kişiye takılıyor. Mümkün olduğunca uzağım.
Önerenler genellikle o kalitesiz ürünleri kullananlar ve para karşılığı şakşakçılık yapan YouTube kanalları oluyor. Kullandığı için önerenler de kullandıkları, para verdikleri bir ürünün kötü olduğunu kabul etmek istemiyorlar.

Bende korkuyorum. PSU'nun şu ana kadar sıkıntısını görmedim. Aldığım gün 4-5 saat bir sürü test yaptım ama hala korkuyorum. Rampage kaliteli değil diyorlar.

Diğer markalar kadar kaliteli değil orada hem fikiriz fakat son yıllarda Rampage PSU'larda patlama bozulma pek görülmüyor. Ben 4 5 ay once almiştim daha sıkıntısını gormedim ses yok denecek kadar az OCCT'deki PSU testinde de sorun cıkarmadi en az 3 sene goturur diye dusunuyorum.

Geri
Yukarı