League of Legends 3. parti yazılım perma ban

Hesabı sen mi arkadaşına vermiştin yoksa o mu çalmış bu da büyük bir sıkıntı. Ve sen vermediysen bile eski arkadaşım yapmış falan dediğin için senin verdiğini düşünmüş de olabilirler :/
Hesabın çalındığını açıkca belirttim.Ama anlamak istemiyorlar nolsun.Rito'nun adaleti anca gareninki kadar olur.Yıllarca verdiğimiz emekleri ve en önemlisi o kadar yatırdığımız paraları hiçe sayıyorlar.

Hesabın çalındığını açıkca belirttim.Ama anlamak istemiyorlar nolsun.Rito'nun adaleti anca gareninki kadar olur.Yıllarca verdiğimiz emekleri ve en önemlisi o kadar yatırdığımız paraları hiçe sayıyorlar.
Yapabileceğim bir şey yok maalesef. :/
Bildiğim kadarıyla girilen ip adresini kontrol edip o şekilde emin oluyorlar çalınıp çalınmadığından, tüm ayrıntıları bilmiyorum maalesef. Geçmiş olsun. :/
Peki hocam, ban açılmadığı zaman buraya bilgi verirseniz sevinirim.
Açıldığı zaman nereye bilgi vereyim. Kara listede unutmuşum. 🤔

Bende 2014 senesinde Vayne ile 1V5 yaptığım için 3. parti yazılımından ban yemiştim açılmamıştı hesap.
Tabi o zamanlar elobuddy falan vardı çok ayıramıyordu normal ile hileciyi.

Yapabileceğim bir şey yok maalesef. :/
Bildiğim kadarıyla girilen ip adresini kontrol edip o şekilde emin oluyorlar çalınıp çalınmadığından, tüm ayrıntıları bilmiyorum maalesef. Geçmiş olsun. :/

Açıldığı zaman nereye bilgi vereyim. Kara listede unutmuşum. 🤔
peki senin bahanen neydi hesabını almak için ticket attığın zaman ki

Yeni konular

Geri
Yukarı