League of Legends kitlesi hakkında düşüncelerim

Zirael1252

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Oyun sevdalısı ve öğrenci.
Abi ben bu kadar rezil oyun görmedim. Oyuna giriyorum yeniyim oynayamadığım için anama sövüyorlar. Ne kadar içimden saydırsam da sakince lütfen küfür etmeyin, sakince oynayalım diyorum. Aynı şekilde devam ediyorlar. Bunu söyleyince daha da sinirlenip sövüyorlar. Kitlesi gerçekten sinir bozucu ve leş. Tabii ki içinde iyi oyuncularda var ama çoğu oyuncu böyle. Riot Games'in bu konu hakkında bir şeyler yapması lazım, gerçekten sinir bozucu. Yeni başlamak isteyenlere önerim hiç başlamamaları çünkü aşırı küfür yersiniz başlarsanız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi ben bu kadar rezil oyun görmedim. Oyuna giriyorum yeniyim oynayamadığım için anama sövüyorlar. Ne kadar içimden saydırsam da sakince lütfen küfür etmeyin, sakince oynayalım diyorum. Aynı şekilde devam ediyorlar. Bunu söyleyince daha da sinirlenip sövüyorlar. Kitlesi gerçekten sinir bozucu ve leş. Tabii ki içinde iyi oyuncularda var ama çoğu oyuncu böyle. Riot Games'in bu konu hakkında bir şeyler yapması lazım, gerçekten sinir bozucu. Yeni başlamak isteyenlere önerim hiç başlamamaları çünkü aşırı küfür yersiniz başlarsanız.

Başlaman zaten başlı başına bir hata en kısa sürede bırak o oyunu yoksa bağımlılık yapar.Her şeyin aksar. Ben bıraktım ve kuzenimde RDR 2'yi bitirdim. Ve çok rahatım şu an size de öneririm.

Kendisini üst seviye oyuncu sanan beyinsizlerle karşılaşmışsın anlaşılan. Oyuna botlar ile alıştırma yaparak ilerle son seviye botlar seni zorlayacaktır ve söverlerse uğraşmadan herkesi sustur.

Bende LoL oynuyordum. Toxic, feeder(kataya çarp alıp trollemek),kanser kitle vs. daha birçok sebepten dolayi bıraktım. Çünkü sinirden sağlığım kötüye gidiyordu cidden, sakın ama sakın başlama yoksa benim gibi sinir hastası olursun.

2018'de oyunu bırakmadan (aldığım en iyi karardı) önce sırf stres atmak için ikinci bir hesap açmıştım onun üzerinden sövüyordum söveceğim zaman. Oynadığım ilk oyundan chat banı yemiştim, bu benim için bir rekor 😁

Ana hesabımdan afk hariç hiç ceza almadım ve bununla gurur duyuyorum.

Eğer internetine güveniyorsan EUW sunucusuna girebilirsin. Orada toxic kitle daha az TR'de 2-3 sezondur oynuyorum bir süre sonra onlara dönüşüyorsun.
Zaten birçok insan zorunluluktan oynuyor başka oyun kaldırmıyor ki PC.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı