Legion 5 2021 beklenmeli mi?

Bütçe
13500₺
Monster evet, oyle yapıyor. Hizmetleri cok güzel, kaliteli... :) 2. eğer bir işe gireceksen kendine hedef koyacaksın. Ben ornek X markası açacağım ve ofis firmalarına en iyi firma olacak laptop üreteceğim, kendimi orada geliştireceğim deyip omür boyu o işte olacağım gibisinden ilerleyecek. 3. şahıs, yani Gaming için bu işe girmez bir firma kendini geliştirmesi için o kapıdan ilerlemesi lazım. Lenovo seviyorsunuz, anladım. Ben de Monster seviyorum. Bence cok tartışmaya girmemize gerek. Lenovo iş laptop konusunda iyi mi? Evet, başarılı ve iyi. Ama Gaming laptop işine girerek ofis laptoplarında da başarısız olacak. ASUS ne yaptı? Ofis laptopları üretmeyi ara bırakıp cok kaliteli Gaming laptoplar üretiyor. Şu an en iyi laptop zaten Alienware'dir. Hiçbir firma o soğutmadan kullanmıyor? Ve ben o zamanın en iyisini aldım. Oyuncu laptop o zamanlar yoktu. Sadece GTA 5 acıyor mu, acıyor. O zaman bizim için nimeti ve o zamanalara gore en iyi laptoptu.

Böyle bir durum yok, ASUS'un hala ofis laptopları üretiliyor. Heryerde görebilirsiniz. Ve bunlar büyük markalar, her alanda üretim yapabilir. Monster gibi ithalatçının teki değiller. Oyunda üretir ofiste işte profesyonelde. Her alana hitap eden tonla modelleri vardır.

Abra serisi önermiş, güzel troll.
Kahkaha tufanı. MSI niye workstation çıkarıyor o zaman, yılların Gaming şirketi olmasına rağmen?

Abra kullanıcı arkadaşım var Rust Ultra 1080p 7/24 oynuyor ısınması yok sorun yok ısınma konsunda tabii ki ısınıyor ama Turbo mod açınca sorun düzeliyor. Acaba siz kullandınızmı da bu yorumları yapıyorunuz bu forum sitesi Monster düşman zaten :D
Böyle bir durum yok, ASUS'un hala ofis laptopları üretiliyor. Heryerde görebilirsiniz. Ve bunlar büyük markalar, her alanda üretim yapabilir. Monster gibi ithalatçının teki değiller. Oyunda üretir ofiste işte profesyonelde. Her alana hitap eden tonla modelleri vardır.

Modelleri mevcut ama eskisi gibi piyasada reklam yapmıyor :) sürekli Gaming model paylaşıyor Monster ofis ve iş amaclıda cihazı mevcut.

Abra kullanıcı arkadaşım var Rust Ultra 1080p 7/24 oynuyor ısınması yok sorun yok ısınma konsunda tabii ki ısınıyor ama Turbo mod açınca sorun düzeliyor. Acaba siz kullandınızmı da bu yorumları yapıyorunuz bu forum sitesi Monster düşman zaten :D

Modelleri mevcut ama eskisi gibi piyasada reklam yapmıyor :) sürekli Gaming model paylaşıyor Monster ofis ve iş amaclıda cihazı mevcut.

Yapmadığını nereden çıkardınız?
ROG ayrı bir birim, onların odağı oyun. ASUS ise firma, her türlü modelleri var.

1080p, 7/24, Turbo. Monster gibi bir laptop'un ömrünü daha da kısaltmak için biçilmiş kaftan gibi bir yöntem.
SDN'ye, Donanım Haber'e gitseniz orada da bir dolu olumsuz yorum görebilirsiniz. Technopat'a özgü bir durum değil bu.
Kullandım, şükür benim değildi. Forumda bana yapılan Monster önerilerinin çoğunu düz geçmemin sebebi de bu zaten.
Semruk S7 gibi taş çatlasa 50 bin bandında olan bir bilgisayarı 101 bine satan firmadan bir şey beklemem hata zaten.
Bir iki Tulpar modeli biraz iyi, onun dışında Monster va-sat.

1080p, 7/24, Turbo. Monster gibi bir laptop'un ömrünü daha da kısaltmak için biçilmiş kaftan gibi bir yöntem.
SDN'ye, Donanım Haber'e gitseniz orada da bir dolu olumsuz yorum görebilirsiniz. Technopat'a özgü bir durum değil bu.
Kullandım, şükür benim değildi. Forumda bana yapılan Monster önerilerinin çoğunu düz geçmemin sebebi de bu zaten.
Semruk S7 gibi taş çatlasa 50 bin bandında olan bir bilgisayarı 101 bine satan firmadan bir şey beklemem hata zaten.
Bir iki Tulpar modeli biraz iyi, onun dışında Monster va-sat.
Vasat değil de kötü demek istediniz herhalde.

Vasat değil de kötü demek istediniz herhalde.
Vasat kelimesi "orta" veya "ortalamanın biraz daha altında olan" anlamına geliyor. Günümüzde kullanım farklılaştığı için sanki vasat "kötünün de kötüsü" anlamındaymış gibi geliyor. Bu durumda Monster vasat, Casper kötü olmalı. Kısacası Lenovo'nun, ASUS'un veya MSI'in yanında solda sıfır kalır. Arkadaş fazla övmüş.

Lenovo Ideapad varken Monster Abra'nın esmesi dahi okunmaz.

Bütçenizi 9 yapıp MSI bravo almanızı öneririm hocam. Fsr(DLSS) desteği eklendi dün.
Maalesef hocam, evde TV bozuldu aldıktan sonra düştü bütçe :/.

Düşündüğüm modeller bunlar.

Maalesef hocam, evde TV bozuldu aldıktan sonra düştü bütçe :/.

Düşündüğüm modeller bunlar.

Nitro tercih ederim.

Vasat kelimesi "orta" veya "ortalamanın biraz daha altında olan" anlamına geliyor. Günümüzde kullanım farklılaştığı için sanki vasat "kötünün de kötüsü" anlamındaymış gibi geliyor. Bu durumda Monster vasat, Casper kötü olmalı. Kısacası Lenovo'nun, ASUS'un veya MSI'in yanında solda sıfır kalır. Arkadaş fazla övmüş.

Ben de o anlamda demiştim ama siz ortalama demek istemişsiniz.

Geri
Yukarı