Lenova Servisinin Ölen Pil için Para İstemesi

Doğukan Balcı

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ilk olarak süreçle başlıyayım. Lenovo laptopumu servise yolladım. Yolladıktan sonra internet de servisle ilgili bilgilere bakarken her açılan konunun, her sitenin servisi kötülediğini gördüm. Lenovo Z510 Bilgisayarında çoğu kişi batarya sorunu yaşamış. Bu doğal bir şey bende yaşadım. 1 yıl sonra pil ömrü bitti ve içini temizlettirmek için servise yolladım umarım bana da olmaz derken siteden yaptığım servis takip sürecini gözlemlediğim de bununla karşılaştım.

Kod:
Müşteri Onayı Bekleniyor. SMS170,80 TL

LENOVO Z510 CORE İ5 4200M 2.5GHZ-8GB-1TB+8GB SSHD-15.6''-2GB -W8 NOTEBOOK

Tüketici haklarına vs. yerlere gitsem sonuç ne olur bilgilendirir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ilk olarak süreçle başlıyayım. Lenovo laptopumu servise yolladım. Yolladıktan sonra internet de servisle ilgili bilgilere bakarken her açılan konunun, her sitenin servisi kötülediğini gördüm. Lenovo Z510 Bilgisayarında çoğu kişi batarya sorunu yaşamış. Bu doğal bir şey bende yaşadım. 1 yıl sonra pil ömrü bitti ve içini temizlettirmek için servise yolladım umarım bana da olmaz derken siteden yaptığım servis takip sürecini gözlemlediğim de bununla karşılaştım.

Kod:
Müşteri Onayı Bekleniyor. SMS170,80 TL

LENOVO Z510 CORE İ5 4200M 2.5GHZ-8GB-1TB+8GB SSHD-15.6''-2GB -W8 NOTEBOOK

Tüketici haklarına vs. yerlere gitsem sonuç ne olur bilgilendirir misiniz?

Tüketici haklarına başvurun. %90 ihtimalle olumlu sonuç alırsınız. Pili de açıp kurcalayacak haliniz yok sanırım. Çok saçma bir durum. Ya da pil haricinde başka bir sorundan dolayı ücret talep etmiş olabilirler. Servis fişinde yazanları öğrenmeniz gerek. Ortada yalnızca pil değişimi varsa peşini bırakmayın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı