Elektronik LENOVO R25f-30 24.5inch Monitor 280 HZ VA 4299 TL

Testi bırakıyorum aşağıya

Fotoğrafı nasıl çektin? Ayar yaptın mı? Gerçi benim başka monitörüm var 144Hz ile çektiğimde UFO'nun bir kısmı üst üste binmiş oluyor. 280Hz gerçekten etkiliyor o zaman :)

Fotoda belli oluyor mu? Çok az var.

Ayar yapmadım dümdüz çektim fotoyu attım

Ghosting falan yok hocam. Bende de Ultra Low Motion Blur özelliği var onu açınca sendekinin bir tık iyisi oluyor parlaklığı bayağı kısıyor ve 120Hz'e geçiyor.

Bence gayet iyi sonuç. Hayırlı olsun beleş monitör.

Windows pencelerini hareket ettirin ekranda. Gerisinde siyahlık bırakmıyorsa sorun yok.
En iyi ETS 2 aynalarında belli oluyor.

Ghosting falan yok hocam. Bende de Ultra Low Motion Blur özelliği var onu açınca sendekinin bir tık iyisi oluyor parlaklığı bayağı kısıyor ve 120Hz'e geçiyor.

Bence gayet iyi sonuç. Hayırlı olsun beleş monitör.

Windows pencelerini hareket ettirin ekranda. Gerisinde siyahlık bırakmıyorsa sorun yok.
En iyi ETS 2 aynalarında belli oluyor.
teşekkürler dostum

Şu anda fiyatı tekrar aynı olmuş 4300 TL alınır mı sizce? Böyle aldığım zaman rahatsız olur muyum Ghosting'den filan siyahlarla ilgili bir sıkıntıda vardı sanki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ghosting testini ekledim. Ben almıştım iade ettim.

UFO testi dışında sizi rahatsız ediyor muydu bu ghosting olayı çünkü fiyatı ucuz. Normalde AOC 24G2SP/BK modelini alacaktım ama bu fiyata görünce kafam çok karıştı.

Geri
Yukarı