Letgo'daki İlan hakkında görüşleriniz neler?

Senin yaptığın ne kadar doğru peki? Satıcıya 2 defa kargo parası ve kutusu açılıp kullanılmış bir ekran kartı bıraktın.
Eminim kendine has bir bahanesi vardır arkadaşın bu konuda. Hiç doğru bir davranış değil.

Son düzenleme:
PUBG mobile'miş arkadaşlar. Ama bu clickbait gerçeğini değiştirmez.

Ekran Görüntüsü (61).png

Diyelim ki siz bu kasayı almaya gittiniz ve doğal olarak test istiyorsunuz. 60 FPS veremedi ki veremez. Donma/kasma olmadığını da söylemiş ilanda. PUBG için en iyi kasa demiş... Herneyse testi yapıyorsunuz, PUBG açılıyor. Bir de ne görüyorsunuz? 4-5 FPS.
Ne düşünürdünüz, ne yapardınız? Dün denk geldim bu Ilan'a neden bilmiyorum ama kanser oldum. Resmen dolandırıcılık.

Eki Görüntüle 552464

Eki Görüntüle 552467
Şu arkadaşa yazacağım SS'leri buraya atarım :D.

Letgo da bu tür satıcılardan çok fazla var, ben PS3 almıştım geçen sene satıcıya sormuştum konsolun çalışmasında bir problem var mı diye. Satıcı tertemiz hiçbir sorunu yok demişti. Denemeden almayarak hata etmiştim. Eve konsolu getirdim biraz GTA 5 oynadım farkettim konsolun fanı resmen uçak gibi ses çıkartıyordu Konsolu açmaya korkuyordum 5 dk sonra elimde patlayacak diye, dürüstlük gram bulunmuyor letgo satıcılarında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı