LG K8 açılırken "LG" yazısında kalıyor

Samet.knbr

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller dilerim. LG K8 cihaza yazılım attık Complete yazıyor yani tamamlandı diyor fakat cihaz yeniden başlayınca LG yazısında kalıyor. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_20220611_220632.jpg
    IMG_20220611_220632.jpg
    212,2 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Yarım saat bekledim hocam k350z yazılımını kurdum önceden kullandığım yazılimdi cihazin bir kere şarjını bitirip bıraktım 3 ay sonra açınca güvenlik hatası verdi tekrardan attım cihaz daha açılmıyor
Çok Hata Yapmışsınız Telefonun Şarjı Bitirmek Telefonu Bidaha Açamaya Bilirsiniz Bu Durumda Garanti Dışı Kaldı Ve Bi Servise Götürmenize Tavsiye Ederim.

Stok rom atın mtk işlemciliyse sp flash tool iş görür, değilse muhtemelen lg'nin de benzer bir yazılımı vardır.

Ayrıca şarjı bitirip bırakmak batarya hücreleri için korkunç olsa da telefonu ya da içinde elektronik aksamını ilgilendiren bir şey yoktur.

Çok Hata Yapmışsınız Telefonun Şarjı Bitirmek Telefonu Bidaha Açamaya Bilirsiniz Bu Durumda Garanti Dışı Kaldı Ve Bi Servise Götürmenize Tavsiye Ederim.
Hocam cihaz kaç yıllık garantisi yok zaten. Ben kendim yapmak istiyorum yoksa foruma yazmazdim zaten teşekkür ederim ilginize
Stok rom atın mtk işlemciliyse sp flash tool iş görür, değilse muhtemelen lg'nin de benzer bir yazılımı vardır.

Ayrıca şarjı bitirip bırakmak batarya hücreleri için korkunç olsa da telefonu ya da içinde elektronik aksamını ilgilendiren bir şey yoktur.
Stock room lg UP ile attım yüzde yuz oldu ama cihaz açılmadı dediğiniz yazılımı deneyeceğim ama kdz uzantısı ile flaşlıyabilirmiyim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı