LG Vintek Servis Problemi

Mr. J

Hectopat
Yer
Evren/Dünya
Daha fazla  
İyi günler. Cihazımı çok fazla ısınma ve şarj sorunu sebebiyle götürdüm servise. Teknisyen bana ''Çoğu G4'te bu sorun mevcut. Telefon kesin bir şekilde bootloop olacak.'' dedi. Ve bootloop olunca getirmemi istedi. Ancak bootloop olduğu zaman serviste uzun süre kalabilir, okul zamanı telefonum olmaz, sürekli telefonla notlar alıp, testlerin fotoğrafını çekiyordum ben. Şimdi sorum şu: İl hakem heyetine gidip, ''Telefonu bozulunca getirmemi istediler, ancak zaten telefon sorunlu şuan ve sorunlu cihazı tamire almadılar.'' diyerek bir dilekçe versem sizce kabul olur ve para iadesi alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler. :)
@Recep Baltaş
@Ali Güngör
@LTNeron
@SypeR
@Asya Ay

Teşekkürler abi. Senin verdiğin gazla beraber yarın her şeyi detaylıca araştıracağım ve Tüketici Hakem Heyeti'ni arayıp bilgi alacağım. Umarım para iadesi alırım. :D

Bana da zamanında benzer şeyler dedikleri oldu, sinirlendim. Teknik servise kızmıyorum sana bir şey yok diyerek gönderebilirdi de, olacak hata hakkında bilgilendirmiş. Ama yine de firmaların buna çözüm üretmesi lazım, şu ana kadar hiçbirinde göremedim bu çözümü.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı