LGS 2021 Sonuçları Açıklandı!

Bende günde 9-10 saat çalışıyordum 370 oldu puan emeklerim çöpe gitti sadece ders çalıştım 8 ay boyunca her şeyimden kıstım ama nafile istediğim hiç bir lise tutmaz anca obp ile gitcem böyle bir şey görmedim.
Al işte. Kanıt istiyorlar bu da başka bir kanıt. Çalışanı seçselerdi benim en az kötü %1'de olmam gerekirdi. Tüm yılımı boşa harcadım aldığım puan ortada.

Arkadaşlar puana değil, yüzdelik dilimlere bakacaksınız. Tercih konusunda pek fikriniz olmadığı için böyle düşüncelere kapılmayın. Puanınız değil, yüzdelik diliminiz önemli. Puanım çok düşük geldi yüzdelik dilimim bu diyip üzülmeye hiç gerek yok. 2019 yılında 383 gibi bir puan ile %16'lık dilime girmişim, yukarıdaki mesajları okuduğumda bu sene daha düşük puan ile daha iyi yüzdelik dilimler yapıldığını görüyorum. Bu da sınavın zorluğunun, eleyiciliğinin arttığını ve yığılmaların az olacağını gösterir. Hepinize geçmiş olsun, erken olacak ama liseye hoş geldiniz.

.
%10 iyi mi yoksa OBP ile mi girmeliyim 93.5 OBP m var.

Kesinlikle %10 iyi nitelikli bir liseye gidebiliyorken OBP ile gitme.
aw.png

Son düzenleme:
Al işte. Kanıt istiyorlar bu da başka bir kanıt. Çalışanı seçselerdi benim en az kötü %1'de olmam gerekirdi. Tüm yılımı boşa harcadım aldığım puan ortada.
Boş ver dostum. Hayat adaletli değil ki sınav adaletli olsun. Önünde şu an üniversite sınavı var. O daha önemli.
Korkutmak gibi olmasın ama oradaki matematik soruları çok daha zordu bu sene.

Yeni konular

Geri
Yukarı