LGS için çalışma programı önerisi

kpase

Centipat
İçimde sürekli bir isteksizlik var. Uyku düzenim bozuk ve çalışma programım yok. Bir program oluşturmam lazım ama bir türlü olmuyor. Kafam estikçe soru çözüyorum.

İçimde sürekli bir isteksizlik var. Uyku düzenim bozuk ve çalışma programım yok. Bir program oluşturmam lazım ama bir türlü olmuyor. Kafam estikçe soru çözüyorum.

Kanka hiç o stresse girme 1 yıl önce bende öyle stresse girdim günde 1 2 saat çalışsan yeter öyle özel bir programa şahsi kanaatimce gerek yok.

Klişe olacak ama sadece matematik çalışsan yeter.

Hocam istediğim net sayısı filan belli.(sadece matematik çalışarak olmayacak bir hedef.)

1676330156016.png

Hocam istediğim net sayısı filan belli.(sadece matematik çalışarak olmayacak bir hedef.)

Eki Görüntüle 1667665

Şimdi kanka matematikten 13 netle olmaz zaten ilk önce onu söyleyeyim bu sene de geçen sene ki gibi çok büyük bir yığılma olacak zaten konuların az Türkçe'den paragraf çoz bol bol kitap oku boş zamanlarında zaten ilk dönem konulari olacak matematiğe iyi çalışırsan rahat 16 17 doğru yaparsın deneme sonuçlarını atarsan daha da yardımcı olabilirim.

Şimdi kanka matematikten 13 netle olmaz zaten ilk önce onu söyleyeyim bu sene de geçen sene ki gibi çok büyük bir yığılma olacak zaten konuların az Türkçe'den paragraf çoz bol bol kitap oku boş zamanlarında zaten ilk dönem konulari olacak matematiğe iyi çalışırsan rahat 16 17 doğru yaparsın deneme sonuçlarını atarsan daha da yardımcı olabilirim.

Genelde matematik 10-14 arası ortalaması şeklinde yazdım istediğim lise belli tahmini hedefim bu idi. Yarın 2020 LGS sorularını çözeceğim o zaman sonucumu atarım çoğu denemede kağıt vermediler puan filan söylüyorlar o yüzden atacağım bir şey yok.

Genelde matematik 10-14 arası ortalaması şeklinde yazdım istediğim lise belli tahmini hedefim bu idi. Yarın 2020 LGS sorularını çözeceğim o zaman sonucumu atarım çoğu denemede kağıt vermediler puan filan söylüyorlar o yüzden atacağım bir şey yok.

Kanka 10 14 arası yapiyorsan ve 2. dönem konularinin olmadığını var sayarsan dediğim gibi günde 1 2 bilemedin 3 saat çalışarak rahat bir şekilde 16 17 yaparsın hatta Full bile cekebilirsin yapman gereken şey yanlışlarını tespit edip o konuları tekrar etmek o konunun sorularını çözmek diğerlerinin dediği gibi o sürede olmaz diyenlere inanma hedefinden baz geçme moralini yüksek tut istediğin hedefe ulaşırsın geçen seneden en büyük bu dersi çıkardım ayrica LGS çok buyuk bir sınav değil kötü bir puan yapsan bile lisede çalışarak üniversite sınavında yüksek puanlar yapabilirsin şimdiden başarılar.

LGS'de 475 puan 0.71 yüzdelik yaptım. Klişe olabilir ama bol bol denemeye girmek bence en önemlisi. Bunlar Türkiye geneli deneme olur okul denemesi olur. Matematik ağırlık vermeni tavsiye ederim. Ben zamanımın yarısını matematik ile geçiriyordum. Türkçe paragraf çöz sadece dil bilgilerini bilsen yeter. Fen bilgisinde matematiğin yarısı kadar çalışsan yeter bence. İnkılap din falan zaten yorum çalışmana gerek yok bence. İngilizce eğer bilgin varsa onu da yaparsın. Başarılar dilerim :)

Bu da sonuç

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-02-14-02-25-12-263-edit_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2023-02-14-02-25-12-263-edit_com.opera.browser.jpg
    104,9 KB · Görüntüleme: 81

Eki Görüntüle 1667665
3 ay yoğunluk verdim matematikten 2 doğru 2 yanlış türkçeden 14 e 3 yanlış bitirdim türkçe baya iyi gözümde 20 sorudan 14 ü doğru Mutlu olmuştum Ama 500 Puan üstünden 220 puan almışım Ona garipsiyorum durumu.

Geri
Yukarı