LGS için çok heyecanlanmak

aKaann

Hectopat
Daha fazla  
Yarın LGS sınavına girecek öğrencilerden biriyim ve bu durum beni çok geriyor. Denemelerde 440-460 yapsam bile sanki hiçbir şey yapamayacakmışım gibi geliyor. İnternettede LGS ile ilgili videolara baktıkçada gereksizce heyecanlanıyorum. Bir tek sıkıntım matematik dersinde var geri kalanları tamamına yakın şekilde doğru yapıyorum. Kötü geçerse bu stres yüzünden geçecek diye düşünüyorum. Sizinde yorumlarınızı bekliyorum.

Evet üniversite sınavının da önemli olduğunu da biliyorum da benim istediğim çevre olarak kötü insanların olmadığı bir lise.

Her lise de illa o tip vardır dostum. Sen iyi bir puan almaya bak. Sınava odaklan soruları yapmaya. Sınav anında strese girme moralini yüksek tut.

Her lise de illa o tip vardır dostum. Sen iyi bir puan almaya bak. Sınava odaklan soruları yapmaya. Sınav anında strese girme moralini yüksek tut.
İşte benimde tam stresi kontrol edememe sorunum var. Deneme çözerken 2-3 tane soruyu ardı ardına boş bırakınca bir anda strese giriyorum , stresle de başa çıkmaya çalışınca zaten 4-5 dakikam çöp oluyor.

Sakin ol asıl heyecan olmazsa tedirgin ol, uyku vaktin de çoktan gelmiş bu arada :) Sabah güzel bir kahve ile başla, sınava biraz erken git. Temiz hava almayı unutma ve kendine güven. Çalıştıysan hiç sorun değil, deneme sonuçların da gayet iyi imiş. Başarılar, gönlüm yarın sınava girecek tüm dostlarımla.

Yeni konular

Geri
Yukarı